Metų projektas, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui sekmadienį tapo žiūrimiausiu TV projektu. Istorinė-pramoginė TV3 laida „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“ žiūrovus stebino tiek negirdėtais ir svarbiais faktais iš Lietuvos istorijos, tiek pasaulio istorijos kontekstu.

 

_MG_8658m (Small)

 

 

Didingiausiu šio sezono projektu vadinamas šou – tai savotiškos varžybos. Čia scenoje varžosi ne žmonės, o dešimtmečiai. Laidoje aiškinamasi, kuris dešimtmetis buvo pats įdomiausias ir šauniausias. Tačiau jau pirmąjį sekmadienį paaiškėjo, kuris TV projektas yra žiūrimiausias. „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“ prie ekranų sukvietė daugiau nei 800 tūkstančių žiūrovų. Tuo metu konkurentų rodytą projektą žiūrėjo maždaug 700 tūkstančių žiūrovų.

 

_MG_8988m (Small)

 

TV3 televizijos Kūrybos direktorius Arvydas Rimas džiaugėsi, kad projektas, kuriuo taip ilgai gyveno ir taip ilgai brandino idėją jį kurti Lietuvos auditorijai, sulaukė žiūrovų įvertinimo. „Ačiū visiems 800 000 žiūrovų žiūrėjusiems kartu ir nepamirštantiems, kur mes gyvename, nepamirštantiems tų, kurie kūrė dalykus prieš mus, kuriais mes dar ilgai galėsime džiaugtis. Ačiū visiems prisidėjusiems ir dirbusiems kartu, dar laukia daugiau kietų dešimtmečių! – po projekto premjeros džiaugėsi A. Rimas.

 

_MG_9666m (Small)

 

TV3 projektą „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“ veda mylimiausi TV3 televizijos veidai: Mindaugas Stasiulis ir Marijonas Mikutavičius. Kiekvienas iš jų atstovauja skirtingam istoriniam laikotarpiui. Jiems kompaniją palaiko tituluota gražuolė Gabrielė Martirosianaitė.

 

_MG_9692m (Small)

 

Kiekvieną sekmadienį žiūrovai leisis į kelionę laiko mašina: girdės nuostabiausias to laikmečio dainas, prisimins kultinius filmus, šoks šokius. Kokie buvo kasdien mus supantys daiktai, iš ko žmonės juokdavosi. Sportas, mada, mokslo ir technikos pasiekimai – niekas neliks pamiršta.

 

Arvydas Rimas- (Small)

 

Jau ateinantį sekmadienį TV3 eteryje kovos ketvirtasis (1930–1940) ir devintasis (19801990) dešimtmečiai. Pamatysite laiką, kai Lietuva prarado nepriklausomybę ir laiką, kai vėl ją atgavo. Kuo tuo metu gyveno mokslo, meno, muzikos, mados pasaulis?

 

Kuris dešimtmetis įdomesnis laidos pabaigoje spręs 100 studijoje sėdinčių jaunuolių. Balsuoti galės ir televizijos žiūrovai. Daugiausiai žiūrovų balsų surinkęs dešimtmetis be kovos keliaus tiesiai į finalą.

 

„Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“  sekmadieniais 19.30 val. per TV3!