Planuojate Kalėdas švęsti su šeima? O gal dalyvausite smagiuose vakarėliuose, kuriuose susirinks daugybė žmonių? Kad ir kaip nuspręstumėte praleisti didžiąsias metų šventes, abejonių nekyla tik dėl vieno: šiuo ypatingu metu norisi atrodyti gražiai, suspindėti. Net jei šventės kelia didelį stresą ir atrodo, kad nieko nebespėjate, nepanikuokite – puikiai atrodyti ir gerai jaustis per šventes nereikalauja milžiniškų pastangų!

 

sventes

Geri patarimai, kaip sužibėti per kalėdinį vakarėlį:

 
  • Pasidaryti makiažą vakarėliams. Kalėdiniai ir naujametiniai vakarėliai – bene vienintelė proga metuose, kai galima drąsiai išbandyti ryškų, net ekstravagantišką makiažą, nesibaiminant, kad tai pernelyg šokiruos aplinkinius. Pramogaujant vakare leidžiama daugiau nei eilinę dieną. Tad net jei eilinę dieną nenaudojate daugiau makiažo priemonių kaip blakstienų tušas ir lūpų blizgis, per vakarėlį nebijokite eksperimentuoti su savo išvaizda. Svarbiausias kalėdinio makiažo akcentas turėtų būti akys. Pirmiausiai rekomenduojama tepti akių šešėlius, po to makiažo pagrindą ir kitas priemones. Tai apsaugos nuo šešėlių likučių nubyrėjimo ant veido.
 
  • Šukuosena tebūnie paprasta. Kalėdos yra toks įtemptas metų laikas, kad laiko pasidaryti nepriekaištingą šukuoseną gali tiesiog nebelikti. Ko gero, nė neverta eikvoti energijos šukuojant, sukant, tiesinant ar pinant plaukus. Geriausiai atrodysite, jei pasirinksite gana paprastą, daug laiko ir energijos nereikalaujančią šukuoseną. Plaukai gali būti kristi netvarkingomis garbanomis. Plaukus galima susirišti į „Arklio uodegą“ arba susirišti į netvarkingą kuodelį.
 
  • Tegul žėri lūpos. Lūpų kontūrą iš pradžių apvesti specialiu, neryškiu lūpų kontūro pieštuko. Formą ties lūpų kampučiais pakoreguoti su makiažo pagrindu ir pudra. Tada tepti lūpas kreminiais lūpų dažais lupų teptuku ir ant viršaus kitu, plokščiu šepetėliu lūpoms užtepti šiek tiek žėrinčių birių pigmentų (blizgučių). Ant viršaus užtepti blizgio, kad užtvirtintumėte blizgučius. Tačiau prieš darantis tokį žėrintį lūpų makiažą reikėtų gerai pagalvoti, ar tikrai norite riboti save per vakarėlį. Su tokiomis lūpomis geriau nevalgyti, negerti ir nesibučiuoti!
 
  • Saikingai vartoti alkoholį. Alkoholiniai gėrimai galbūt skanūs ir svaiginantys, bet vartojant alkoholį kenčia oda. Dėl alkoholio oda dehidratuoja, todėl tampa sausa, papilkėjusi, netenka natūralaus švytėjimo, skaistumo, gali išryškėti kapiliarai ir varginti odos raudonis. Švenčių sezono metu, neatsisakius alkoholio ir ilgai vakarojant, drėkinamojo kremo gali nepakakti. Rekomenduojama papildomai naudoti valomąjį pienelį su hialurono rūgštimi, skaistinamąją veido kaukę, kurios sudėtyje yra alfa hidroksi rūgščių. Šios natūralios rūgštys šalina negyvas odos ląsteles, stangrina odą ir drėkina. Per šventes nebūtina vartoti alkoholį, galima rinktis ne mažiau skanius ir gražiai atrodančius nealkoholinius kokteilius.
 
  • Pavargusioms ir paraudusioms akims – ne! Bemiegės naktys, šėlstant skambant kalėdinėms dainoms, neigiamai veikia akis ir paakius. Akių patinimą padeda sumažinti masažas. Pradėti masažuoti nuo akies kampučio ir palengva kilti aukštyn iki antakio kaulo ir iki kito akies kampučio. Skaistalų netepti per aukštai, nes tada akys atrodys labiau pavargusios.
 
  • Plokščias pilvas – įmanoma užduotis net Kalėdų švenčių įkarštyje! Daugumai plokščias pilvas su „kaladėlėmis“ yra nepasiekiama svajonė. Yra duomenų, kad sulieknėti gali padėti pipirmėčių ekstraktas ir alavijų sultys, nes gerina virškinimą, mažina pilvo pūtimą, todėl pilvas atrodo mažesnis. Be to, rekomenduojama vengti pilvo pūtimą sukeliančių maisto produktų: rafinuoto cukraus, fermentuotų produktų (sūrio ir alkoholio).
 
  • Svarbiausia smagiai leisti laiką! Svarbiausias patarimas, kaip atrodyti žavingas per kalėdinius ir naujametinius patarimus, yra labai elementarus. Tiesiog reikia gerai jaustis ir mėgautis puikiai leidžiamu laiku. Rekomenduojama šventes planuoti taip, kad laiką leistumėte su žmonėmis, kurių kompanija jums patinka, su žmonėmis, su kuriais būdami galite jaustis savimi. Smagiai leidžiamas laikas – tai geriausia grožio procedūra, nes tada ir oda švyti, ir akys, ir visi nori su jumis bendrauti.