Ar kada nors pagalvojote, kad norėtumėte labai turtingo vyro? Tikriausiai tokia mintis buvo bent kartą atėjusi į galvą beveik visoms moterims. Tačiau, kai kurios sutinka savo gyvenimo meilę ir supranta, kad pinigai dar ne viskas, o kitos norėtų, bet paprasčiausiai nežino, kur tokį rasti. Jeigu tai neprieštarauja jūsų moralei ir tikrai to norite, galite pabandyti!

 

santykiai

Geri patarimai, kaip susirasti turtingą vyrą:

 

 • Internete pažinčių ieškoti gudriai. Vyrus vertinkite realistiškai: jeigu ieškote turtingo vyro, jis greičiausiai nebus jaunas barmenas! Reikėtų pradėti žvalgytis po 40 metų ir vyresnių vyrų profilius. Didesnė tikimybė, kad jie bus finansiškai stabilesni, galės paremti ir bus vieniši, jei pažinčių ieško interenete.

 

 • Užsiregistruoti specifinėse internetinėse pažinčių svetainėse. Šiais laikais susitikinėti su labai turtingu vyru nebėra tabu. To nebereikia slėpti ar gėdytis. Yra net tam skirtų pažinčių svetainių internete. Vyrai tokiose svetainėse gali ieškoti tiek trumpalaikių, tiek ilgalaikių santykių. Kita vertus, būtina įsitikinti, ar tikrai kandidatas nurodo teisingą informaciją apie save, nes internete pasitaiko visko.

 

 • Žinoti, ko norite. Dar prieš pradedant ieškoti turtingo vyro (apžiūrinėti anketas internete) reikėtų tiksliai žinoti, ko norite. Tai gali padėti susiaurinti paiešką ir rasti tokį vyrą, kuris turės tam tikrų savybių. Taip pat reikia nusistatyti ribas.

 

 • Bus ar nebus sekso. Gali būti, kad būdamos su vyru tik dėl pinigų, nejausite jokio lytinio potraukio, bet tai yra normalu. Nebūtina to daryti, bet reikėtų apie tai pasirinktą vyrą iš anksto informuoti, kad jis nepuoselėtų tuščių vilčių.

 

 • Turėti galutinį tikslą. Reikėtų stengtis neįsivelti į ilgai trunkančius santykius ir nesitikėti, kad iš to bus kas nors rimto. Greičiausiai nebus. Galutinis tikslas turėtų būti paprastesnis: susimokėti už studijas, pradėti naują verslą, nusipirkti automobilį, namą ar pan.

 

 • Paklausinėti draugų. Jeigu turite draugių, kurios susitikinėja su labai turtingais vyrais, paklausinėkite ir jos galbūt suves jus su tinkamu kandidatu. Tačiau draugai turėtų būti labai patikimi, kad nenukentėtumėte. Draugas gali suorganizuoti jums pasimatymą, per kurį nusistatysite ribas ir aptarsite savo tikslą.

 

 • Nuolat būti ten, kur renkasi turtingi vyrai. Kitaip tariant, lankytis prašmatniuose renginiuose, turtingų žmonių rajonuose, baruose ir klubuose, kur renkasi turtingi žmonės, cigarų, jachtų klubuose ir kt. Tai reiškia nesilankyti tose vietose, kur paprastai būriuojasi universitetų studentai.

 

 • Susidraugauti su mergina ar moterimi, kuri bendrauja su turtingu vyru. Dviese jausitės smagiau ir saugiau, kalbindamos turtingus vyrus. Jeigu situacija taps nekontroliuojama, bus lengviau pasišalinti dviese.

 

 • Būti atkaklioms. Gali būti, kad nerasite labai turtingo vyro pirmąjį vakarą, gal prireiks kelių savaičių, mėnesių ar ne metų. Tačiau, jeigu tikrai to norite, vieną dieną taip ir nutiks. Būkite kantrios: niekas nenutinka, vos pamojus piršteliu. Gali prireikti laiko, kol rasite tinkamą vyrą.

 

 • Parodyti savo privalumus. Turtingi vyrai paprastai būna apsupti gražuolių, todėl jūs turite kažkuo patraukti jo dėmesį. Būtina labai rūpintis savo išvaizda ir pabrėžti savo gerąsias savybes. Tai reiškia, kad reikia ne tik rūpintis krūtine ir užpakaliuku, bet ir maloniai šypsotis, juoktis, flirtuoti akimis. Parodykite žmonėms, kas daro jus įdomia ir išskirtine!

 

 • Susitikinėti ir su kitais. Kai rasite tinkamą vyrą prisiminkite, kad jis yra tik labai turtingas vyras, iš kurio jums kai ko reikia, bet ne jūsų vaikinas. Todėl turite būti atviros naujoms pažintims, nes galite pražiopsoti savo gyvenimo meilę.