Pamažu artėja laukiamiausias metų įvykis – Naujieji metai. Daugelis moterų šiuo metu suka galvą, ką rengtis, sutinkant Naujuosius 2019 metus, kad ateinančiais metais aplankytų sėkmė ir laimė. Astrologai ir stilistai turi gerų patarimų!

 

apranga

 

Geri patarimai, ką vilkėti per Naujuosius metus, kad sektųsi:

 
  • Spalvos. Sutinkant Naujuosius, Rudosios Žemės Kiaulės metus, sėkmei pritraukti rekomenduojama rinktis oranžinę, tamsią smėlio (Beige), neutralią smėlio (Sand) ir, žinoma, rudą spalvą. Visgi geriausias pasirinkimas, ko gero, yra geltona spalva – tai labai ryški spalva, patraukianti kitų dėmesį. Net jei paprastai nedėvite šios spalvos drabužių, verta bent vienam vakarui pabandyti išsirinkti tokią aprangą – galbūt nuo šiol tai taps mėgstamiausia jūsų spalva. Spalvos gali būti derinamos tarpusavyje: pavyzdžiui, viršutinis sluoksnis gali būti kitokio atspalvio negu apatinis. Naujametinėje aprangoje turėtų dominuoti tokios spalvos ir atspalviai kaip geltona arba citrininė, ruda arba smėlio, raudona arba mėlyna, auksinė arba juoda. Galima rinktis pagal nuotaiką ir asmeninius pomėgius.
 
  • Siluetai. 2019 metų tendencijos diktuoja, kad drabužių siluetai turėtų būti šiek tiek platoki: rauktos rankovės, pūsti varpelio arba trapecijos formos sijonai, galifė kelnės arba labai plačios kelnės. Suknelės ne aptempiančios figūrą, bet A silueto. Nėščios moterys ir tos, kurios nėra patenkintos savo figūra gali rinktis į apačią platėjančias sukneles – ne tik patogu, bet ir pavyks paslėpti figūros trūkumus. Jeigu moteris nori ateinančiais metais sustiprinti moterišką energiją, atrodyti romantiškesnė, ji turėtų rinktis lengvai krentančio, besiplaikstančio silueto drabužius. Jeigu gyvenime trūksta stabilumo, gali rinktis aprangą, kurioje akcentuojama liemens sritis. Nusprendus pasirinkti sijono ir palaidinės komplektą, rekomenduojama rinktis A silueto, gana daug platėjantį, pūstą sijoną ir palaidinę, pasiūtą iš lengvos medžiagos, pavyzdžiui, šilko arba nėriniuotą. Renkantis kelnių kostiumą, reikėtų nepamiršti aprangos aksesuarų: juvelyrinių dirbinių, šalikėlių ir neįprastos avalynės.
 
  • Aksesuarai. Kai įvaizdis Naujiesiems metams apgalvotas, laikas pamąstyti apie tai, kaip, pasitelkiant aksesuarus, jį sukurti išties unikalų. Galima rinktis neįprastus, į akis krentančius auskarus – tai padės sulaukti daugiau komplimentų. Prabangiems vakarėliams tinka mažytės rankinės, kur telpa tik tai, kas svarbiausia (piniginė ir lūpų dažai). Vakarėliams namuose tinka ir talpesnės rankinės. Neįmantraus silueto sukneles galima pagyvinti diržu.
 
  • Šukuosenos. Sutinkant Naujuosius, Rudosios Žemės Kiaulės metus, tarp plaukų šukuosenų tendencijų vyrauja natūralumas. Pavyzdžiui, tinka kuodeliai, lengvos garbanos, „Arklio uodega“, aukštai sukelti plaukai, kasos. Galima puošti plaukus gyvomis arba dirbtinėmis gėlėmis, plaukų segtukais, kaspinais, ažūrinėmis sagėmis.
 
  • Makiažas. Rekomenduojama rinktis tokius pačius atspalvius kaip ir renkantis drabužius. Taigi, geriausias pasirinkimas – rudų ir smėlio atspalvių dekoratyvinės kosmetikos priemonės. Tai klasikinės akių makiažo spalvos, tinkančios prie bet kokios spalvos akių. Jeigu norisi išsiskirti, galima rinktis oranžinės ir geltonos spalvos atspalvius. Žvilgsnis atrodys išraiškingesnis, naudojant dirbtines blakstienas, nubrėžtos „strėlytės“, dūminis akių makiažas.