Klausimas moterims: ar dažnai gyvenime vadovaujatės posakiu: „Jei nežinai, tai ir širdies neskauda“? Įdomu, kaip elgiasi moterys, kai jų vyrai išvyksta ilgesniam laikui? Tikriausiai kiekviena moteris turi mažų paslapčių, kurias nori pasilikti tik sau.

 

"merginų paslaptys"

12 patarimų, ką veikti, kai vyro nėra namuose:

 
 • Miegoti viduryje lovos! Laisvai išsimiegoti plačioje lovoje. Nuostabus jausmas išsitiesti lovoje, nebijant, kad mylimasis miegodamas nustums ant paties lovos krašto ar susigrobs visą patalynę ir visą naktį teks šalti. Daugeliui žmonių patinka miegoti po viena antklode, tačiau jie būtų nieko prieš bent porą kartų per metus išsimiegoti visiškai laisvai.
 
 • Ilgai miegoti! Jei jūs mėgstate ilgiau pamiegoti rytais, o jūsų vyras keliasi anksčiau ir nuolatos prižadina, tai dabar galima pasilepinti. Kas gali būti geriau, nei ramus, ilgas ir niekieno nepertraukiamas miegas?
 
 • Pasigražinti! Visą vakarą skirti malonioms grožio ir atsipalaidavimo procedūroms. Vonios kambaryje užsidegti žvakių, prisileisti vonią putų ir skaityti meilės romanus arba detektyvus (kiekvienai pagal skonį). Taip pat galima pasidaryti gražų manikiūrą ir pedikiūrą, nusidažyti plaukus, užsidėti odą puoselėjančią veido kaukę. Galima vonioje praleisti tiek laiko, kiek norisi ir niekas nepradės belstis, kad greičiau baigtumėte savo grožio procedūras ir t. t.
 
 • Nesidalyti! Nereikia dalytis mėgstamiausiu maistu. Tada galima ramiai suvalgyti didelį gabalą pyrago, nesibaiminant, kad sutuoktinis suvalgys didesniąją dalį. Kai kuriais dalykais dalintis tiesiog nenorima.
 
 • Valgyti tai, kas skanu! Valgyti mėgstamiausią maistą, kuris nebūtinai patinka kitiems namiškiams (pavyzdžiui, sukelia alergiją). Šiuo metu daugelis leidžia valgyti tai, ką nori ir nepaisyti sveikos mitybos taisyklių. Jei norisi, dabar pietums valgyti nors ir pyragą.
 
 • Žiūrėti mėgstamiausius filmus ir serialus! Visą vakarą žiūri filmus, kurie iš tikrųjų patinka, bet kurių nemėgsta gyvenimo partneriai. Tai ypač aktualu, jei namuose yra tik vienas televizorius ir reikia nuolatos diskutuoti dėlto, ką geriau žiūrėti. Nuostabus jausmas žiūrėti ašaringas, ilgas meilės dramas be kvailų antrosios pusės komentarų ir akių vartymo.
 
 • Prie kompiuterio būti tiek, kiek norisi! Nesvarbu, ar tai lankymasis socialiniuose tinkluose, susirašinėjimas su draugais, naujienų ir tinklaraščių skaitymas, kvailų, bet įtraukiančių kompiuterinių žaidimų žaidimas, linksmų ir naudingų vaizdo įrašų žiūrėjimas ir pan.
 
 • Sumažėja buities darbų ir kasdienių rūpesčių! Pasidžiaugti dėlto, kad reikia plauti mažiau indų ir skalbti drabužių.
 
 • Nereikia ieškoti pasiteisinimų, jei šį vakarą nesinori mylėtis! Dauguma moterų džiaugtųsi, jei nejaustų spaudimo mylėtis bent retkarčiais. Tai nereiškia, kad moterys nemėgsta sekso. Tiesiog galbūt joms mažiau jo reikia.
 
 • Užsiimti rankdarbiais! Visada norėjote daugiau skirti laiko rankdarbiams? Tada, kai išvykęs vyras iš miesto, galima skirti daugiau laiko užmirštiems pomėgiams. Pomėgiui galima skirti tiek laiko, kiek reikia ir nesijaudinti dėlto, kad darbo priemonės yra išmėtytos po visus namus.
 
 • Surengti merginų vakarėlį! Su draugėmis apsilankyti naujame arba seniai pamėgtame naktiniame klube ar restorane. Jei nesinori išlaidauti, galima surengti vakarėlį namuose. Pavyzdžiui, daugeliui patiktų pižamų vakarėlio idėja. Kartu pasigaminti skanią vakarienę, dalytis gyvenimo istorijomis, daryti grožio procedūras.
 
 • Parašyti meilės laišką! Parašyti savo vyrui meilės laišką ir palikti jį tokioje vietoje, kur jis rastų, grįžęs į namus. Laiške papasakoti, kaip labai jo pasiilgote, paminėti keletą dalykų, kurie priminė jį, kai jis buvo išvykęs. Iš naujo įvertinti gerąsias sutuoktinio savybes. Arba galima parašyti keletą trumpų meilės raštelių ir paslėpti skirtingose namuose vietose. Kai vyras grįš namo ir ras raštelius, bus maloniai nustebintas ir jausis mylimas bei vertinamas.
 

Jeigu auginate vaikus, visa tai greičiausiai galėsite daryti tik vėlų vakarą, kai jie sumigs. Aišku, galima paprašyti tėvų, kad vieną dieną prižiūrėtų vaikus arba pasisamdyti auklę, kad padėtų. Svarbiausia yra būti užsiėmusioms ir daryti tai, kas patinka, kad nekankintų slogios mintys, laukiant, kol grįš vyras. Tik tada jausitės pailsėjusios ir būsite geros nuotaikos, kai galų gale jo sulauksite!