Jau pirmadienį, spalio 21-ąją, interneto žiūrovus pasieks naujas, šiuolaikiškas, emocingas, kupinas intriguojančių situacijų internetinis serialas „Po vienu stogu“. Serialo personažus įkūnys visiems gerai pažįstami, jaunatviški, puikiai juokingas situacijas perteikiantys aktoriai: Leonardas Pobedonoscevas, Timūras Augucevičius, Bartas Visinskis, Dovilė Karaliūtė-Barkauskienė ir Milda Rasilavičiūtė.

 

image009 image010 image011 image012 image013

 

„Po vienu stogu“ daugeliui primins dabartinius ar net senus, gerus, studentiškus gyvenimo metus, kuriuos teko išgyventi. Susikooperavę draugai, atvykę iš skirtingų Lietuvos miestų, apsigyvena po vienų stogu. Nesvarbu, ar tai būtų bendrabutis, ar iš senos močiutės išsinuomotas butas. Kiekvienas galės prisiminti, ką reiškia pas kaimyną eiti skolintis druskos, ką reiškia bemiegės vakarėlių naktys ir barniai dėl, dabar atrodytų, visai nereikšmingų dalykų.

 

image014 image015 image016 IMG_3106 IMG_3109

 

Vakarėliai, intriguojančios istorijos, smagi kaimynystė ir nauja svajonių mergina, kuri atsikrausto į gretimą butą ir savo išvaizda bei protu sužavi visus vaikinus. Kiekviena nauja diena į jaunų žmonių gyvenimą atneša vis kitokių spalvų. Seriale smagius ir kuriozinius įvykius patirs penki draugai: Zukis – kaimietukas programuotojas, uoliai bandantis užkariauti Kotrynos širdį, Karka – tikras keikūnas, nuolat patenkantis į keistas situacijas, Klaudis – studijuojantis drabužių dizainą ir svajojantis apie šlovę ne tik karjeroje, bet ir merginų tarpe, Kotryna – influencerė, na, bent jau ji taip galvoja… Ir Paulina – žavi, protinga kaimynė, kuri patinka visiems buto vyrukams.

 

IMG_3142 IMG_3143

 

Anot serialo prodiuserio A. Urbanavičiaus, internetinis serialas „Po vienu stogu“ – tai greita juokingų situacijų komedija. „Serialas „Po vienu stogu“ skirtas tiems, kas mėgsta gauti informaciją greitai, čia ir dabar. Greitas tempas, daug skirtingų juokingų situacijų, kuriose kiekvienas galės atpažinti save ar prisiminti, kaip buvo tais laikais, kai teko gyventi su kambariokais, o gal būtent taip gyvenate ir dabar? Tai šie kambariokai padės jums žiūrėti į viską šiek tiek pro pirštus, su plačia šypsena veide“, – pasakoja serialo „Po vienu stogu“ prodiuseris A. Urbanavičius.

 

IMG_3150 2 IMG_3155 2 IMG_3166 2

 

Serialas „Po vienu stogu“ – jau spalio 21 dieną lnk.lt