Kuri moteris nenori gražiai krentančių, tviskančių ir sveikų plaukų? Tačiau žiema ir gražiausius ketinimus sumala į miltus: kai orai atšąla plaukai dar labiau išsausėja, pradeda elektrintis, lūžinėja, galiukai šakojasi. „Jei norite turėti sveikus, gražius plaukus, turite jais ir pasirūpinti, – TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjoms Renatai Mikailionytei ir Kristinai Rimienei sakė žinomas kirpėjas, salonų „UFF“ įkūrėjas, įspūdingų šukuosenų šou rengėjas Valerijus Gigevič.

 

TV3_Pasaulis_pagal_moteris_Valerij_Gegivec

 

„Moterys dažnai man sako: noriu gražios veido odos, turiu daug kremų namuose… Tačiau turėti kremų vonios kambaryje neužtenka, juos reikia naudoti. Lygiai tas pats ir su plaukų priežiūros priemonėmis. Plaukai mėgsta būti lepinami. Ypač – žiemą“.

 

TV3_Pasaulis_pagal_moteris_Valerij_Gegivec_2

 

„Kada plovėt galvas?“ – tiesiai šviesiai laidos vedėjų Renatos ir Kristinos klausė Valerijus. „Šį rytą“ nuoširdžiai atsakė moterys ir kaipmat gavo barti: „Žiemą griežtai draudžiama bėgti iš namų ką tik išsitrinkus galvą. Šiandien, kai toks šaltis ir net sninga, jūs abi turėjote čia ateiti su kepurėmis. Temperatūrų pasikeitimai kenkia plaukams, o ypač – drėgniems. Jei jau būtinai norite plauti plaukus ryte, tuomet atsikelkite anksčiau ir gerai juos išdžiovinkite“.

 

TV3_Pasaulis_pagal_moteris_Valerij_Gegivec_3

 

Antrasis patarimas, kurį ne tik laidos vedėjoms, bet ir TV3 laidos žiūrovėms šeštadienį 10.00 val. duos Valerijus: – žiemą, kai lauke šalta, o patalpose šilta ir sausa, plaukus būtina pamaloninti nenuplaunamais kondicionieriais, kaukėmis ar net paprastu aliejumi. „Šaltuoju metu laiku plaukams būtina drėgmė“, – sakys Valerijus.

 

Dar viena sąlyga, kad plaukai išliktų sveiki ir žvilgantys – kepurė. Kirpėjas tikina, kad galvos odą būtina saugoti nuo temperatūros pasikeitimų.

 

Naudingų patarimų negailėjęs, papasakojęs apie madingiausias sezono spalvas, Valerijus nenustygo vietoje, nepasiėmęs žirklių ir nepatrumpinęs laidos vedėjos Kristinos šukuosenos. Koks netikėtumas jos laukė kirpėjo kėdėje lemta sužinoti tik laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovams.

 

Šį šeštadienį jų lauks dar viena aistrų ir diskusijų sukelianti tema – ilgalaikis makiažas. Apie jį kalbės mikropigmentacijos specialistė Jurga Vėberytė. Ar išduos ji, kurios scenos žvaigždės sėdėjo jos kėdėje ir dabar džiaugiasi paryškėjusiais veido bruožais?

 

„Kiekviena moteris nori prabusti graži, tačiau ilgalaikis makiažas nėra tobulas visą parą. Jis tik paryškina natūralius bruožus, svarbu nepersistengti“, – sako Jurgita ir džiaugiasi, kad atsiranda vis daugiau vyresnio amžiaus moterų, kurios rūpinasi savo išvaizda.

 

„Taip“ ar „Ne“ permanentui? Ką daryti, kai ryškumas rėžia akį, o veide matosi vien tik lūpos? Ar įmanoma ištaisyti ilgalaikio makiažo klaidas? Rišti plaukus į uodegą, ar vaikščioti palaidais? Trinkti galvą kasdieną, ar tik kartą per savaitę? Vertingų patarimų laida moterims ir apie moteris – „Pasaulis pagal moteris“ jau šį šeštadienį 10.00 val. per TV3.

 

 „Pasaulis pagal moteris“ – šeštadieniais 10.00 val. per TV3!