Penktadienį vykęs TV3 televizijos naujojo, 22-ojo, rudens sezono pristatymas pritraukė milžinišką būrį garsenybių. Tarp pramogų pasaulio atstovų buvo galima išvysti ir žavų bei itin paslaptingą eterio premjeros „Didysis magijos šou“ dalyvį. Sceniniu slapyvardžiu Mr. Fox prisistatantis magas surengė įspūdingą pasirodymą. Atlikti projekto himną pakviestą dainininkę Kariną Krysko jis atskraidino dėžėje, o tada visų svečių akivaizdoje ėmė ir rankos mostu perrengė „Didžiojo magijos šou“ prodiuserę bei vedėją Vaidą Skaisgirę.

 

TV3_DMS_Mr_Fox

 

Sergėjus Stupakovas arba tiesiog Mr. Fox Vaidą perrengė po to, kai šios partneris, projekto vedėjas Andrius Rožickas, svečiams pristatė savo naująją kolegę – vakaro vedėją, tituluotą gražuolę Rūtą Elžbietą Mazurevičiūtę.

 

TV3_DMS_Ruta_Elzbieta_Mazureviciute_Andrius_Rozickas_Vaida_Skaisgire_Mr_Fox_FOTO_Nendre_Zilinskaite

 

A. Rožickui pajuokavus, esą labai apmaudu, jog Vaida vilki juoda gedulinga suknele, Mr. Fox pasisiūlė tuoj pat padėti: akimirksniu ant V. Skaisgirės kūno vietoj juodos trumpos suknelės nugulė ryškiai oranžinė žemę šluojanti suknia. Toks mago triukas sulaukė gausybės aplodismentų ir nuostabos kupinų žvilgsnių.

 

TV3_DMS_Vaida_Skaisgire_FOTO_Nendre_Zilinskaite

 

Netrukus TV3 televizijos eterį pasieksiančio projekto „Didysis magijos šou“ kūrėjai intriguoja, kad žiūrovai pamatys tai, ko dar nėra matę. Tą garantuoja ir iš Ukrainos kilęs, didžiąją gyvenimo dalį Latvijoje gyvenantis, iliuzionistas Mr. Fox. jis – universalus magas, kurio pasirodymuose galima išvysti ir scenos magijos, ir mentalizmo, ir mikromagijos elementų.

 

TV3_DMS_Vaida_Skaisgire_FOTO_Nendre_Zilinskaite_2

 

Pats Mr. Fox prisipažįsta, kad ypatingiausi jo triukai yra tie, kuriuos atlieka su paukščiais. Tikras stebuklas įvyksta tuomet, kai iš mažytės skarelės išskrenda net penki balandžiai. „Per dešimtmetį darbo su paukščiais, išmokau perprasti jų nuotaikas. Su jais reikia elgtis kaip su žmonėmis – pasiklabėti, padrąsinti, paskatinti. Tada ir scenoje su jais „susitarti“ pavyksta lengvai“, – atskleidžia magas.

 

TV3_DMS_Vaida_Skaisgire_FOTO_Nendre_Zilinskaite_3

 

Kad jo kelias – magija, S. Stupakovas suprato dar būdamas vaikas, kai per televizorių išvydo tuo metu garsaus mago Arutyuno Akopyano pasirodymą. Scenos mokslus krimtęs Amerikoje, vėliau dirbęs Kinijoje, Mr. Fox tapo ne vieno tarptautinio magijos konkurso nugalėtoju. Todėl ir „Didžiojo magijos šou“ žiūrovus prižada stebinti – niekada nebūti toks pats.

 

„Aš prisitaikau prie publikos poreikių, todėl save galiu vadinti įvairiapusišku magu. Jei vieną kartą parodysiu mikromagijos triuką ar rankų miklumą, tai kitą kartą būtinai padarysiu kažką kito, ypatingo. Visi triukai skirtingi“, – žada magas.

 

Paklaustas, kodėl nusprendė dalyvauti naujajame TV3 projekte, Mr. Fox sako: „Man smalsu. Pažįstu Nikolą Kin, Antoną Lavrentjevą, jie taip pat dalyvauja šiame projekte, todėl ir pats panorau išbandyti savo jėgas. Pasitikiu savimi. Nors esu užsienietis, tačiau lietuvių publika mane pasitiko labai šiltai, todėl manau, kad turiu perspektyvų šioje šalyje“.

 

TV3 „Didysis magijos šou“ projekte dalyvaus šeši charizmatiškiausi magijos meistrai iš Lietuvos ir užsienio. Kiekvienoje laidoje jie rodys įspūdingiausius savo triukus, kuriuos vertins kompetetinga komisija, Kauno muzikinio teatro salė, pilna žiūrovų iš visos Lietuvos, o vėliau – ir TV3 žiūrovai.

 

Parodyti kuo įspūdingesnius triukus magus masins ne tik lošimo automatų salonų „Tete-a-tete“ Casino įsteigtas įspūdingas piniginis prizas – 10 000 Eur, bet ir garbingas didžiojo mago titulas.

 

Projektas „Didysis magijos šou“ – jau greitai per TV3!