„Mes su Vaidu nelabai sutardavom“, – prisipažins dainininkė Gabrielė Vilkickytė, prisimindama pažinties istoriją su kolega Vaidu Baumila. Gyvenimo ironija – tapusi projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ mokytoja Gabrielė gavo mokytojos kėdę būtent šalia Vaido.

F012912L 19.MXF_snapshot_37.37_[2024.01.17_10.45.51]

 

Istoriją, nutikusią prieš trejus metus pajūryje, atlikėja atskleis šį trečiadienio vakarą LNK laidoje „Šeškinės 20“, kurios studijoje susirinko ką tik startavusio muzikinio šou „Lietuvos balsas. Kartos“ mokytojai ir dalyviai.

 

„Sėdžiu mašinoje Klaipėdoje, plaukusi banglentėmis, visa pavargusi, plius trisdešimt. Atvertos durys,  staiga ant manęs užbėga kažkoks šlapias šuo. Žiūriu į šunį, galvoju, čia gi Baumilos šuo. O Baumilos nėra. Esu žiauriai alergiška šunims. O kai šlapias kailis – tai iš viso. Kaip tik vakare Nidoje koncertas. Man jau atsivėrinėja žaizdos, o šuniukas vis dar čia. Aš šunis myliu, o alergijos ne. Tada atbėga Vaidas ir pradeda bučiuotis. Mane jau nervina, kad jo bėgioja šuo ir dalina alergijas į dešinę ir į kairę,  o jis dar pradeda bučiuotis, nors mes nepažįstami. Aš rodau ženklą, kad atstotų. O jis sako: taigi ne laižytis dar. Ir aš galvoju: oho“.

 

Nutikusia nemalonia situacija Gabrielė pasiskundė draugei muzikantei, kol istorija, perpasakojama ir pagražinama, pasiekė Vaidą, kuris Gabrielės paklausė, kodėl ji visiems pasakojanti, kad jis į ją mėto savo šunį.

 

„Galvoju, Dieve, dėl to Baumilos, tai tiesiog neįmanoma. Kaip man su juo bendraut?“ – savo emocijas prisimins G. Vilkickytė.

 

Tačiau pats Vaidas gynėsi neturėjęs jokių romantiškų intencijų. „Dėl laižymosi. Aš kalbėjau apie šunį, nes šuo ją laižė“, – laidoje „Šeškinės 20“ šaiškino V. Baumila.

 

„Lengva keisti scenarijų po tiek laiko, bet tada, ant karštųjų, – šypsodamasi neatlyžo Gabriele. – Matau, kad mudu vis dar nesutariam“.

 

Tačiau kita „Lietuvos balso. Kartos“ mokytoja Nomeda Kazlaus sako, kad filmavimuose Vaidas ir Gabrielė bendrauja puikiai. Ir pati Gabrielė negailėjo komplimentų Vaidui.

 

„Man „Lietuvos balsas. Kartos“ tapo Vaido pažinimo projektu, neskaitant aplinkinių sudedamųjų. Tarkime, mes, mokytojai, po ilgo filmavimo kartais jaučiamės jau pavargę, pikti ir išalkę, krenta tonusas. Iš tada niekur ateina Baumila ir tampa televizijos herojumi. Jis ima ir padaro TV stebuklą iš nieko, net nenusirengdamas. O jis mėgsta apsinuoginti“.

 

Kol laidoje juokdamiesi santykius aiškinosi Vaidas ir Gabrielė, kitas mokytojas, Benas Aleksandravičius, negailėjo komplimentų naujoms projekto mokytojoms Gabrielei ir Nomedai.

 

„Kiekvienas mokytojas į šou atneša savo muzikinę pasaulėžiūrą, žanrą, stilistiką, patirtį. Tiek Nomeda, tiek Gabrielė man labai patinka. Kiekviena atstovauja skirtingam žanrui. Bet žmonės pamatys, kad pas Nomedą neina vien operos solistai, o pas mane – vien rėkiantys su gitarom. Iš viso pas mane žiauriai mažai roko“, – pasakos Benas Aleksandravičius-ba.

 

Visa laida  apie projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ užkulisius – jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., laidoje „Šeškinės 20“ per LNK.