DSC_7887_800x1200

Jau pirmadienį per LNK startuoja naujas serialas „Man reikia meilės“, kuriame žiūrovai išvys savo pamėgtus aktorius, su kuriais susipažino seriale „Monikai reikia meilės“.

 
Naujame seriale pagrindinius vaidmenis atliks Džiugas Siaurusaitis ir Ilona Kvietkutė. Prie žinomo aktorių dueto prisijungs ir nauji personažai – jaunosios kartos aktoriai Gabija Staniulytė ir Arnas Ašmonas.

 
Naujo serialo scenarijaus vingiai aktorius nuskraidino į Egiptą, kuriame netrūko nei nuotykių, nei kraują stingdančių nutikimų.

 
Vos antrąjį vaidmenį savo karjeroje gavusiai aktorei Gabijai Staniulytei krikštas naujame seriale buvo ypatingas: aktorei teko filmuotis scenoje Raudonojoje jūroje, o ji paniškai bijo vandens.

 
„Labiausiai įsiminė paviršinio nardymo filmavimas. Buvo iššūkis lįsti į atvirą jūrą, kur gylis siekia apie 20 metrų. Vandenyje man padėjo Džiugas Siaurusaitis, įsikibau į jį, kad būtų drąsiau, ir, įkišusi galvą į vandenį, bandžiau plūduriuoti, kad nufilmuotų reikiamą kadrą. Staiga pajutau, kad Džiugo šalia nebėra, apėmė panika. Išnėriau galvą iš vandens, o ten mačiau tik milžiniškas bangas priekyje, nešančias mane po tiltu. Vėl panika! Pasirodo, tuo metu Džiugas pametė vieną savo plaukmenų ir puolė jo ieškoti. Visa tai vyko vos akimirką, plaukmens nesugavęs jis grįžo prie manęs, pačiupo ir padėjo priplaukti prie laiptų. Tačiau man ta akimirka įsiminė visam laikui. Per tą akimirką spėjau daug apgalvoti. Buvo labai baisu”, – filmavimų įspūdžiais dalinosi Gabija.

 
Gavusi pasiūlymą vaidinti naujame LNK seriale „Man reikia meilės“, Gabija nedvejojusi sutiko. „Mano personažas Vilma yra mergina, atradusi savo laimę – Deimantą! Jis tarsi ją išlaisvino, suteikė tai, apie ką ji visada svajojo – gyvenimą tobuloje poroje, viską darant kartu. Jai svarbu būti populiaria, tai tarsi jos gyvenimo būdas. Man patinka, jog Vilma nėra tik paika mergina, besidžiaugianti vaikino pinigais, ji nuoširdžiai jį myli ir mato savo ateitį su juo. Toliausiai nuo pačios manęs yra Vilmos noras būti žinomai ir gyvenimas pagal naujausias tendencijas. Visame kitame galiu įžvelgti ir dalelę savęs“, – apie vaidmenį seriale „Man reikia meilės“ pasakojo G. Staniulytė.

 
Jau nuo pirmadienio žiūrovai mėgausis komiškomis situacijomis ir nuotykiais, kuriuos patirs naujojo serialo personažai. „Man reikia meilės“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val., tik per LNK.