Karantino metu daug duobių ir nuosmukių patyręs apgyvendinimo ir maitinimo sektorius artėjant vasarai dar tik bando stotis ant kojų. LNK laida „Mes pačios“ lankėsi Birštone, kur didžiausia dalis verslo pragyvena iš turistų, tačiau niūrių nuotaikų matėsi vis mažiau, žmonės žvelgia optimistiškai ir tikisi, kad viskas toliau eis tik į gera, o blogiausia praeityje.

 

MES PACIOS laida 0522 vienas remejas.00_13_29_09.Still029

 

Tam negalėtų paprieštarauti Roberta ir Miglė, dvi seserys, Birštone kartu įkūrusios šeimos verslą – restoranus „Old town grill“ ir „Namų restoraną“. Su Nijole Pareigyte- Rukaitiene jos dalinosi verslo įkūrimo pradžia bei iššūkiais, kylančiais verslą kuriant su šeima. Moterys neslepia, kad konfliktinių situacijų kildavo, bet jas sėkmingai išsprendus tai virsdavo pamokomis, be kurių verslą kurti būtų buvę sunku. Roberta ir Miglė taip pat neslepia, kad karantinas neabejotinai palietė ir jų verslą, bet, jų manymu, kiekviena krizė yra galimybė, todėl jos tuo pasinaudojo ir antro karantino metu atidarė antrąjį šeimos restoraną.

 

MES PACIOS laida 0522 vienas remejas.00_14_11_10.Still022

 

„Gyvename pozityviomis nuotaikomis, kad kito karantino nebebus, o, jeigu ir bus, jis bus daug trumpesnis ir lengvesnis“, – prisipažįsta verslininkės.

 

MES PACIOS laida 0522 vienas remejas.00_14_34_24.Still023

 

Įkvepianti istorija apie dvi seseris – ne vienintelė, kuri nudžiugins žiūrovus šį šeštadienį. Panašu, kad Birštonas atsigauna pilnu pajėgumu, siūlo įvairias pramogas, tačiau populiariausia paslauga – sveikatinimas – taip pat laukia visų atvyksiančiųjų pailsėti į šį nuostabų Lietuvos kurortą. Kalbintos turistės Danguolė ir Kristina džiaugiasi, kad Lietuva vis gražėja, o jos dabar tikrai gali tuo pasimėgauti, išmokti mylėti save – palepinti savo kūną ir sielą įvairiomis procedūromis bei nuostabia gamta. Laida „Mes pačios“ jau šį šeštadienį 9.30 val. per LNK.

 

MES PACIOS laida 0522 vienas remejas.00_16_37_04.Still026