Žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3, neseniai paskelbusi apie Gruzijoje kuriamą realybės šou „Pilis“, nepaliauja stebinti savo ištikimiausių žiūrovų. Jau gruodį TV3 eteryje įvyksianti naujo, analogų ne tik Europoje, bet ir pasaulyje neturinčio formato šou premjera prie ekranų vilios ne tik naujų pojūčių ištroškusius žiūrovus, bet ir aistringus teatro gerbėjus – „Pilies“ gyventojams šimtmečių istorija alsuojančiose menėse vadovaus aktorius Andrius Paulavičius.

 

Aktorius teigia, kad gavęs prodiuserių pasiūlymą filmuotis egzotiškoje šalyje lietuvių šou „Pilis“ ilgai nesvarstė. „Pirmiausia mane patraukė Gruzija. Kai projektai vyksta užsienyje įdomioje aplinkoje, kur galima pažinti šalį ir jos kultūrą, – galiu dirbti už dyką“, – neslepia A. Paulavičius.

 

Tačiau kad ir kaip mėgtų svečiavimąsi kitose šalyse, Andriui svarbiausia – aktorystė ir nauji savęs išbandymai. „Įdomu save išbandyti kitokiu amplua. „Pilyje“ atradau daug vietos kūrybai. Kiekviena diena – kūryba. Projekto režisierius Mindaugas Meškauskas tvirtai laiko formato vadeles, bet pats šou – kaip gyvas organizmas, jis verda, keičiasi ir tu turi improvizuoti“, – įspūdžiais iš filmavimo aikštelės dalinasi didingos viduramžių pilies valdovo titulu apdovanotas aktorius.

 

Nuo Rusijos iki Panamos – įvairiose pasaulio šalyse dirbantis aktorius išduoda: realybės šou – nauja sritis, prie kurios jam dar nebuvo tekę prisiliesti. „Be galo įdomu stebėti ir „Pilies“ dalyvius – tikrus kovotojus, ir visą kūrybinę grupę, kuri stengiasi, kad šis šou būtų. Tai kaip du realybės šou vienu metu“, – patirtimi dar nepažintoje filmavimo sferoje didžiavosi kine išpopuliarėjęs aktorius.

 

Kokias paslaptis saugo šimtmečius Gruzijoje stūksanti pilis? Ar nepalauš gimtųjų namų ilgesys „Pilies“ dalyvių? Išskirtinis realybės šou „Pilis“ – jau gruodį tik per TV3! Išskirtinį interviu vaizdo įrašą su A. Paulavičiumi filmuotą Gruzijoje rasite televizijoje internete „TV3 Play“: http://www.tv3play.lt/program/pilis.

 

Išlikimo šou „Pilis“ – jau gruodį tik per TV3!