Nuo lapkričio 2 d., šeštadienio,„Lietuvos ryto“ televizijoje startuoja nauja pramoginio informacinio žanro laida – „Kryptys LT“. Naujos laidos vedėja tampa žinoma moteris, atlikėja Goda Alijeva. „Lietuvos ryto“ TV eteryje startuosianti laida žiūrovams pasiūlys įvairiausių temų – nuo verslo ir inovacijų iki sporto, kultūros bei pramogų.

 

1_autorius_Zyp photography_LRTV_laida_KRYPTYS LT

 

Drabužių dizainerė, dainininkė ir žinoma socialinių tinklų influencerė Goda Alijeva lankysis įvairiose Lietuvos įmonėse, architektūros ir kultūros objektuose, restoranų virtuvėse ar tiesiog pas įdomius žmones. Sekdama jų sėkmės istorijas įsimintiniausius susitikimo momentus Goda fiksuos telefono kamera ir publikuos savo Instagram paskyroje.

 

3_autorius_Zyp photography_LRTV_laida_KRYPTYS LT

 

Kiekviena istorija, kuri bus papasakota laidoje, stebins ir žavės, plės akiratį ir atskleis, kokia turtinga žmonėmis ir pasiekimais yra mūsų šalis, tad laida neabejotinai įkvėps ir motyvuos žiūrovus sekti ar bent jau didžiuotis gerais pavyzdžiais. Kiekvienas laidos reportažas – tai nauja, netikėta, verta susižavėjimo, o kartais, tiesiog dar ir neatrasta kryptis.

 

5_autorius_Zyp photography_LRTV_laida_KRYPTYS LT

 

Naują laidą TV žiūrovai išvys nuo lapkričio 2 d., kiekvieną šeštadienį, 16.30 val. Per „Lietuvos ryto“ televiziją! „Kryptys LT“ – apie didelius atradimus mažoje šalyje.