LNK televizijos eteryje sekmadienio vakarą griaudėjo įspūdingas „Finalo ketverto“ trečiasis finalas. Jo metu žiūrovus stebino netikėtos įtemptų dvikovų atomazgos bei savimi pasitikintys dalyviai. Vienas iš jų drįso mesti iššūkį teisėjui Vidui Bareikiui.

 

finalo4.V.0_10

Pirmasis dalyvis Eimantas Jakubauskas – vestuvėse dainuojantis muzikantas, kuriam teisėjai negailėjo aštrios kritikos. „Nesuprantu, ką tu čia veiki, ką darai. Aš galvoju apie tai, ką iš šios aikštelės galime paleisti į plačiąsias arenas. Tu dainuoji vestuvėse, tai matosi, – keiskis,“ – rėžė Martynas Tyla.

 

„Egidijus ką tik užsiminė, kad greitai jo vestuvės“, – su šypsena vietą pasirodymui pasiūlė Vidas Bareikis. Vis dėlto teisėjai E. Jakubauskui nesuteikė galimybės kautis dvikovoje. Taip pat nepasisekė ir kitam pretendentui Martynui Balskui. Šis įsižeidęs kibo į atlapus vienam iš teisėjų.

 

„Tu nedainuoji geriau už mane, Vidai. Mes galime išeiti į dvikovą ir dabar parodyti savo galias,“ – provokavo M. Balskus. Vidas Bareikis iššūkio neišsigando ir priminė pretendentui esminę „Finalo ketverto“ idėją, kad žvaigždei gero balso neužtenka. Tik užšokęs ant scenos, Bareikis nusimetė marškinėlius ir pademontavo puikų pilvo presą. Teisėjo pavyzdžiu tuoj pat pasekė ir projekto dalyvis – abu vyrai prieš publiką stojo pusnuogiai.

 

Netikėtai sostą teko palikti vienai favoričių laikytai, originaliojo pirmojo ketverto narei Justinai Budaitei-Junai. Ji dvikovoje pralaimėjo įspūdingai pasirodžiusiai penkiolikmetei Lukrecijai Vasiliauskaitei.

 

Gabrielė Kučinskaitė, nors sulaukė nemažai kritikos, gavo tris teisėjų „taip“ ir iškvietė į dvikovą nuo pirmosios laidos soste sėdintį nenugalimąjį Gabrielių Vagelį. Jis – daugiausiai kartų kovojęs ir laimėjęs „Finalo ketverto“ narys.

 

Paskutinę intrigą sukūrė dainuojantis aktorius iš Švedijos Dag Kristoffersson. Jis gavo šansą mesti iššūkį „Finalo ketverto“ nariui ir pasirinko Kotryną Juodzevičiūtę, kuri apgynė savo sostą bei vietą „Finalo ketverte“.

 

Nuotraukos: Viganto Ovadnevo: