Kiekvieną pirmadienį humorui neabejingų lietuvių namuose karaliauja aktualijų serialas „Apie mus ir Kazlauskus“. Populiariausias lietuviškas televizijos serialas vasarą pasitinka atsinaujinęs. Į aktorių gretas jungiasi vis daugiau ryškiausių Lietuvos teatro, kino, televizijos žvaigždžių.

 

TV3_Apie_mus_ir_Kazlauskus_Ineta_Stasiulyte

 

Aktualijų serialą kuriančios kompanijos „TV Manija“ prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas džiaugiasi, kad TV3 žiūrovai nuo šiol ekrane matys ir vieną populiariausių šių dienų aktorių. Jau šio vakaro „Apie mus ir Kazlauskus“ serijoje 20.00 val. pasirodys aktorė Ineta Stasiulytė. Šios šviesiaplaukės talentu neabejoja niekas – moteris puikiai vaidina teatre, lyderiauja televizijos projektuose.

 

„Negalėjau Samui pasakyti, jog nenoriu filmuotis seriale, – juokiasi Ineta. – Vaidinti šiame seriale man yra vienas malonumas. Su visais „Apie mus ir Kazlauskus“ aktoriais esame draugai, tad ateiti dirbti į filmavimo aikštelę – pramoga. Net negaliu pavadinti to darbu, tai mano hobis.“

 

TV3_Apie_mus_ir_Kazlauskus_Ineta_Stasiulyte_2

 

Seriale Ineta kurs iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą grįžusios emigrantės vaidmenį, kuriai gyvenimas svetur – daug mielesnis. „Tai – tipiška emigrantė, kuri pabuvusi Londone gana neilgai, jau kalba su britišku akcentu. Manau, kiekvienas žmogus pažįsta tokį. Aš esu labai patriotiška, džiaugiuosi, kad gyvenu ne kur nors kitur, o Lietuvoje, tad šis vaidmuo man gana ironiškas“, – juokiasi aktorė.

 

TV3_Apie_mus_ir_Kazlauskus_Ineta_Stasiulyte_Marius_Repsys

 

Ineta viename interviu yra minėjusi, kaip suspėja įvykdyti visos dienos darbus. Pasak moters, svarbiausia yra viską griežtai susiplanuoti. „Dabar svarbiausia yra susiplanuoti atostogas, nes tempas milžiniškas, o dirbti nepasiilsėjus labai sunku“, – šypsosi Ineta.

 

TV3_Apie_mus_ir_Kazlauskus_Ineta_Stasiulyte_Marius_Repsys_2

 

TV3 aktualijų serialo žiūrovai šį vakarą taip pat išvys aktorių Marių Repšį. Žinomas vyras – kviestinė „Apie mus ir Kazlauskus“ žvaigždė. Jo vaidmuo nepaliks abejingų.

 

„Labai džiaugiuosi, kad serialas ir toliau išlieka toks populiarus. Žmonėms reikia humoro televizijos ekranuose, gera grįžti po darbų ir pasiilsėti prie televizoriaus. Darbas aktualijų seriale „Apie mus ir Kazlauskus“ suvilioja vis daugiau ryškiausių Lietuvos aktorių, kurių talentu neabejoja niekas. Juokingos istorijos, šmaikštūs dialogai, mylimi veidai – visą tai laukia TV3 žiūrovų kiekvieną pirmadienį 20.00 val.“ – sako serialo prodiuseris S. Urbonavičius-Samas.

   

Aktualijų serialas „Apie mus ir Kazlauskus“ jau šį vakarą 20.00 val. per TV3!