Populiarios TV3 gyvenimo būdo laidos „Gyvenimas yra gražus“, kuri televizijos eteryje – pirmadieniais 20.00 val., siužetai nuolat aptarinėjami ne tik Lietuvos ir Latvijos žiniasklaidoje, bet įvertinti ir Turkijos spaudos. Laidos vedliui Edvardui Žičkui TV3 gyvenimo būdo žurnalas pelnė ir Izraelio turizmo garbės ambasadoriaus titulą.

 

Kiekvieną pirmadienį susitikimus su pasaulinio garso įžymybėmis bei keliones po visą pasaulį laidoje pristatantys „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjai už reportažų ciklą apie kaimyninės Latvijos įdomybes giriami šios šalies žurnalistų ir turizmo departamento. Šis oficialiame savo tinklaraštyje net dukart iš eilės kalbino TV3 laidos kūrėją bei publikavo nuotraukų ciklą, iliustruojantį lietuvių televizijos kanalo atstovų darbo užkulisius.

 

„Kaimynus labiausiai sudomino faktas, kad mūsų laidai savo rūmų duris atvėrė ir asmeniniam pokalbiui ryžosi vienas įtakingiausių Latvijos dinastijų įpėdinių, įprastai vengiantis žiniasklaidos dėmesio“, – šypsosi Edvardas, jau kurį laiką keliaujantis po JAV.

 

Prieš trejus metus dar tik pirmuosius žingsnius žengusios „Gyvenimas yra gražus“ laidos kūrėjai tada už siužetų ciklą apie Turkijos įdomybes sulaukė ypatingo šios šalies žiniasklaidos dėmesio.

 

„Vieną rytą pagrindinis Marmario dienraštis viršelyje išspausdino mano su šio miesto meru nuotrauką bei išsamų interviu apie „Gyvenimas yra gražus“ komandos vizitą Turkijoje. Kai pamačiau, patyriau lengvą šoką! Maniau, kolegos brūkštels mažytę žinutę apie lietuvių žurnalistų vizitą, o pasirodo… vizitas tapo viršelio istorija su baisokoka iliustracija! Dar tą patį vakarą atsidūriau ir vienos televizijos naujienų laidoje“, – šypsosi netikėtą žurnalistų dėmesio bangą Turkijoje prisimindamas E. Žičkus.

 

Tačiau didžiausią netikėtumą „Gyvenimas yra gražus“ prodiuseriui sukėlė Izraelio turizmo ministras, nusprendęs TV3 laidų vedėją su operatoriumi Artiomu Myškinu pagerbti šios šalies turizmo garbės ambasadorių apdovanojimais.

 

„Per pastaruosius metus mūsų laidos kūrėjams teko bendradarbiauti su įvairių Europos šalių turizmo ministerijomis bei departamentais ir visuomet sulaukdavome šiltų padėkos žodžių, kad lietuviai domisi jų kraštais. Aš visuomet skubu pabrėžti, kad esame keliaujanti ir pasaulį trokštanti pažinti tauta, todėl tokie pasakojimai – it mažas desertas pirmadienio vakarais žiūrimiausios Lietuvoje televizijos TV3 eteryje“, – kalba E. Žičkus, išskirtines istorijas iš viso pasaulio pristatantis pirmadieniais 20.00 val.

 

„Gyvenimas yra gražus“ – pirmadieniais 20.00 val. tik per TV3!