Jau šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. TV3 žiūrovai išvys diskusijų laidą „Ginčas be taisyklių“, kurioje iki šiol pas būrėjas ir astrologus nesilankiusi laidos vedėja Rūta Ščiogolevaitė ryšis išklausyti prognozes apie jos ateitį tiesiai iš būrėjos Vaivos Budraitytės lūpų. Likus vos porai dienų iki Vėlinių, laidos dalyviai ir vedėjai diskutuos subtilia tema „Ar egzistuoja gyvenimas po mirties?“

 

TV3_Gincas_be_taisykliu_Ruta_Sciogolevaite

„Aš netikiu tuo, kad po mirties siela kažkur iškeliauja, taip pat netikiu būrėjomis ir astrologais“, – kaip visada bus kategoriškas vedėjas Kristupas Krivickas. „O aš tikiu, kad siela nemirtinga, kad yra aukštesnė jėga, bet niekada nevaikštau pas būrėjas, astrologus, nes manau, kad kištis į anapusinį pasaulį yra pavojinga“, – savo poziciją išsakys R. Ščiogolevaitė.

 

Laidos viešnia būrėja V. Budraitytė šįvakar 19.30 val. papasakos apie savo klientę, kuri išgyveno klinikinę mirtį: „Kartą pas mane atėjo moteris. Jai, darant Cezario pjūvį, buvo sustojusi širdis. Moteris, kuri iki tol netikėjo niekuo, pasakojo, kad matė pievą, ja bėgo lydima angelų, ir visiškai nenorėjo grįžti į kūną net žinodama, kad jai ką tik gimė kūdikis. Moteris sakė žinojusi, kad jos kūdikis turi savo likimą ir kad jam viskas bus gerai, taigi pati troško skristi į amžinybę. Sugrįžusi atgal į kūną, moteris bijojo apie savo patirtį prasitarti artimiesiems, manė, kad ją išjuoks. Aš ją nuraminau, daviau literatūros ir papasakojau, kad beveik visų žmonių, išgyvenusių klinikinę mirtį, prisiminimai apie tai  būna panašūs. “

 

Nors ir skeptiškai nusiteikęs, K. Krivickas ryšis paklausti tarologo Leopoldo Malinausko apie tai, ką šis mato jo delne. „Ginčas be taisyklių“ vedėjas neslėps jaudulio ir nekantraus sužinoti, ar jo laukia ilgas gyvenimas. „Maždaug 67 metai“, – konstatuos L. Malinauskas. Darykit ką norit, gyvenkit kaip norit, bet savo gimimo ir mirties datos mes pakeisti negalime. Kitaip sakant, jūsų laidotuvės jau nufilmuotos“, – makabriškai paskelbs garsus tarologas.

 

Tuo tarpu R. Ščiogolevaitei V. Budraitytė paskelbs labai įdomią astrologinę charakteristiką. „Jūsų gimimo datoje jau užprogramuotas žvaigždės statusas. Šlovė, pinigai, karjera – visa tai yra ir bus. Deja, asmeniniame gyvenime nesate labai sėkminga, mano prognozės rodo, kad bus dar viena oficiali santuoka ir dar vienas vaikas. Tiesa, turite Dievo dovaną gimdyti labai protingus ir talentingus vaikus.“

 

„Na ką jūs. Manau, mano santuokų skaičius jau baigtinis. Jūs klystate“, – sakys juokdamasi Rūta, bet bus pamaloninta stulbinamos ateities prognozėmis.

 

„Jūsų karjera dar tik prasideda, viskas, ką esate pasiekusi, yra tik dar didesnės karjeros ir sėkmės pradžia. Jau šių metų pabaigoje sulauksite tarptautinio pripažinimo ir šlovės. Lietuvoje jums jau seniai per ankšta“, – paskelbs Vaiva.

 

„Tai gal karjerą padarysiu Holivude?“ – klaus Rūta. „Galbūt ir Holivude, bet tikrai ne „Eurovizijoje“, jums tai per žemas lygis“, – drąsiai skelbs V. Budraitytė.

 

Laidos anonsas: http://goo.gl/ZPQ833

,,Ginčas be taisyklių“ – ketvirtadieniais 19.30 val. tik per TV3!