Kai du brangiausi žmonės liepia pasirinkti vieną iš jų, ką daryti? Kaip žengti tokį žingsnį – nuspręsti, kuris brangesnis? Kuris labiau vertas, o kurį reikia paaukoti? Kaip tik tokių klausimų kamuojama į TV3 laidą „TV Pagalba“ kreipėsi žiūrovė Rima.

 

TV3_TV_Pagalba_dukra

 

Moteris tikina, kad turi pasirinkti vieną: arba dukterį, arba mylimąjį. Ši dilema Rimai drasko širdį. Pasirinkimą ji padarys jau šiandien, pirmadienį, 16.30 val. „TV Pagalbos“ studijoje.

 

TV3_TV_Pagalba_Rima

 

Ketverius metus Rima buvo našlė. Kai jos gyvenime atsirado Audrius, moteris apsidžiaugė – nebereikės kęsti vienatvės. Tačiau jos laimė tęsėsi neilgai. Rimos dukra paskelbė ultimatumą: „Arba aš, arba Audrius“.

 

TV3_TV_Pagalba_Rima_Audrius

 

Dukra sako nebegalinti daugiau tylėti. Anot jos, mama yra skriaudžiama, išnaudojama, jai sunku, tačiau ji tyli. Pasak dukros – visų problemų šaltinis yra Rimos mylimasis.

 

Dukrai kelia siaubą mamos ateitis. Jos galvoje nuolat sukasi klausimai: ar mamos nemuša, ar mama pavalgiusi, ar apskritai laiminga? Dukra kategoriška: „Nenoriu, kad motina gyventų su Audriumi, nes jis ją skriaudžia. Manau, kad jis jai nereikalingas. Mama nėra laiminga su šituo vyru ir niekada nebus kitaip“.

 

O Audrius nebijo prisipažinti mylintis Rimą ir norintis su ja nugyventi visą gyvenimą. Praradęs net dvi šeimas, Audrius bijo net pagalvoti, kad taip gali atsitikti ir su Rima.

 

Kaip pasielgs laidos herojė? Ar ji neuždarys visų kelių į dukters širdį? Atsakymai – šiandien 16.40 val. per TV3.

 

 

„TV Pagalba“ – darbo dienomis 16.30 val. per TV3!