TV3 naujos kartos infošou „VIRAL‘as“ jau šį, pirmadienio, vakarą 19.30 val. mėgins atsakyti į klausimą: ar tikrai Druskininkų miesto siekis – pasauliui apie save pranešti teisiantis su „Facebook“ įkūrėju?

 

TV3_VIRALas_Drsukininkai_2

Valstybinis turizmo departamentas paskelbė konkursą – kuris Lietuvos miestas surinks daugiausia „Patinka“, ar, kitaip tariant, „Like“. Nors dėl laimėtojo vardo rungėsi ir didieji miestai − Vilnius, Kaunas, Klaipėda, − internautai savo simpatijas atidavė Druskininkams. Kaip tik dėl to miesto užrašas ir didžiulis į viršų iškelto nykščio simbolis iškilo ant miesto žiemos pramogų komplekso.

 

Vieni druskininkiečiai šia iniciatyva džiaugiasi, kiti gūžčioja pečiais. O teisininkams užkliuvo, kad nykščio simbolis – pasisavintas. Nykščio panaudojimas gali būti traktuojamas kaip prekės ženklo pažeidimas. Kiek miestui galėtų kainuoti toks verdiktas?

 

„Prekių ženklo įstatymas numato tokias galimybes kaip, visų pirma, aišku, reikalauti nutraukti pažeidimą, uždrausti naudoti ženklą ateityje, atlyginti turtinę žalą. Be abejo, galbūt norėtų prisiteisti vieną kitą milijoną, kaip, tarkime, yra įprasta Jungtinėse Amerikos Valstijose“, – šįvakar 19.30 val. laidoje „VIRAL‘as“ aiškins advokatė Inga Lukauskienė.

 

Anot Valstybinio turizmo departamento vyriausiosios patarėjos Raimondos Balnienės, kaip tik teismo Druskininkai ir nori labiausiai, mat tada visas pasaulis sužinotų apie šį miestą.

 

„Galbūt jis (Zuckenburgas – red. pastaba) pats paėmė šitą ženklą, čia dar reiktų labai daug diskutuoti. Tai – įrodinėjimo dalykas. Taigi mes šito nebijom, mes šitą apgalvojom dalyką. Labai džiaugsimės, jeigu bus tarptautinis teismas. Tiesiog be galo džiaugtumėmės. Taip atsipirktų mums visa reklama. Mes išgarsėtume visame pasaulyje. Ką jūs… Tokie marketinginiai fokusai yra nuostabūs“, – laidos „VIRAL‘as“ žiūrovams šįvakar dėstys R. Balnienė.

 

Naujos kartos infošou „VIRAL‘as“ – pirmadieniais 19.30 val. tik per TV3!