Scenos menų atlikėjas, teatro ir kino aktorius, renginių vedėjas, grupės „Liūdni slibinai“ narys, televizijos laidų vedėjas Dominykas Vaitiekūnas išleido solinį autobiografinį albumą „100 AŠ“. Atlikėjas su komanda prie šio albumo dirbo net dvejus metus. Dominykas neslėpė, kad tai vienas iš svarbiausių kūrybinių projektų jo gyvenime. Pasirodo, kad įgyvendinti svajonę atlikėjui padėjo užsitęsęs karantinas, kurio metu jis pasinėrė į kūrybą.

 

Do

 

„Tuo metu pradėjau labiau kurti, labiau vynioti idėjas apie naująjį albumą. Dėliotis eskizus. Tuo metu buvo parašyta didesnė albumo dalis. Tai tikrai buvo laikas kūrybai“, – šį vakarą 2TV laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ dalysis D. Vaitiekūnas.

 

Dominykas V

 

Turbūt daug kas tuo metu įvertino šeimą ir prisiminimus. Apie tai tūkstančius kartų galvojo ir Dominykas. Susidėliojusios aplinkybės ir nostalgijos jausmas paskatino jį grįžti į praeitį ir atkurti prisiminimus savo muzikiniuose klipuose. Iš viso sukurti penki vaizdo klipai ir net trijuose buvo panaudota medžiaga iš Dominyko praeities.

 

Dominykas

 

„Nusprendėme su animatoriumi ir visa kūrybine komanda atgaivinti nuotraukų albumą nuo pirmos dienos, kai buvau kūdikis, iki paskutinės nuotraukos sekmadienio rytą prabudus. Ten galima pamatyti visus laikmečius“, – apie muzikinius klipus šį vakarą pasakos Dominykas.

 

Nors D. Vaitiekūno naujojo albumo klipai bei dainų tekstai skiriasi, visuose slypi labai svarbi idėja. Pagrindinė albumo mintis gimė, kai atlikėjas, pasinerdamas į save ir į aplinką, pastebėjo, kad kiekvienas žmogus turi be galo daug pusių, kurių kartais neišeina suderinti.

 

„Mumyse gyvena labai daug idėjų, personažų, kartais rolių. Tai labai sunku suderinti gyvenime, ir pareigas, ir vaidmenis, ir net savo nuomone su savimi pačiu. Būna, kad apie vieną dalyką galvoji iš penkių perspektyvų. Tai man pakankamai aktualu. Apie tai visas albumas“, – atviraus dainininkas.

 

Dominykas neketina sustoti ir nori įvairias biografines istorijas bei skirtingas charakterio puses atskleisti savo koncerte. „Į koncertą noriu įtraukti biografinius dalykus, pažiūrėti, nuo kur iki kur atėjau. Noriu įkomponuoti ne tik naują kūrybą, bet ir tuos momentus, kurie man kelia sentimentus, kurie man yra brangūs. Aš savo koncerte renkuosi daryti daug skirtingų žanrų –  tam, kad atsiskleistų skirtingi mano charakteriai“, – apie ateinantį koncertą vasarą kalbėjo D. Vaitiekūnas.

 

Dar daugiau apie Dominyko Vaitiekūno muziką bei kūrybą išgirskite šiandien, 22 val., laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ per 2TV.