Dizaineris, nuomonės formuotojas ir trečiojo sezono LNK projekto „Kaukės“ komisijos narys Robertas Kalinkinas ryžosi atvirai pasikalbėti apie savo profesiją. Paklaustas, ar egzistuoja draugų tarp dizainerių, Robertas nevynioja žodžių į vatą, ir teigia, jog per 10 metų šiame versle patarimo yra sulaukęs tik iš vieno žmogaus.

 

Robertas K

 

„Čia daug pavydo, daug neapykantos. Aš pakankamai seniai pradėjau kurti, bet ne taip seniai, kaip kai kurie garsūs šalies dizaineriai. Esu per 10 metų šioje srityje ir galiu pasakyti, kad tik vienas žmogus man yra pasiūlęs intelektinę pagalbą ir pataręs ką daryti, o ko ne. Net nenoriu jo minėti iš pagarbos jam, kad kiti dizaineriai jo neišmestų iš draugų rato. Tai buvo mano karjeros pradžioje, o visi kiti tiesiog minta tavo nesėkmėmis. Man labai gaila dėl to“, – atviraus R. Kalinkinas.

 

Nors R. Kalinkinas apgailestauja, kad šioje srityje nėra draugiškos atmosferos, tačiau, pasak jo, jis mielai pasidalintų patarimais, kurie padėtų jauniems žmonėms kabintis į gyvenimą. Nepaisydamas nelengvų santykių su kolegomis dizaineris stengiasi palaikyti net ir tuos žmones, kurie jo nemėgsta.

 

Robertas Kalinkinas

 

„Aš visada būdavau už tai, kad reikia kviesti į pokalbius, į įvairiausius renginius, kuriuose mes visi galėtume dalintis savo patirtimi. Juk reikia įkvėpti jaunąją kartą, duoti patarimų ką daryti, ko geriau palaukti. Į kolekcijų pristatymus einu, bet visada atsisakau nemokamų pakvietimų. Į jokių kolegų pristatymus neimu nemokamų kvietimų, nepaisant to, kad viešai jie gali sakyti, jog manęs nemėgsta. Aš noriu juos palaikyti“, – šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Šeškinės 20“ neslėps dizaineris.

 

Laidoje Robertas juokaus, kad visus savo pinigus išleidžia savo šeimai – žmonai Agnei, sūnui Markui, bei dukrytei Marai. Šypsenos ir juoko nestokojantis mados namų įkūrėjas pridūrė, kad turi itin griežtą susitarimą su žmona, kurio niekada nelaužo. „Savo žmonos skambučiui esu nustatęs skirtingą melodiją nei visų, nes turime susitarimą, kad ir kokiame svarbiame susitikime būčiau, jai visada atsiliepsiu“, – laidoje kalbėjo Robertas.

 

Šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Šeškinės 20“ pamatysime ne tik žinomą dizainerį, bet ir socialinių tinklų žvaigždę Paul De Miko (Paulius Mikolaitis), „Teleloto“ 63 kamuoliuką Eimantą Maslovą bei atlikėją Nombeko.

 

VIDEO: