LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ po itin dramatiškos kovos krito Telšių komanda ir jos kapitonas, baleto primarijus Nerijus Juška. Šį kartą Telšiai, kurie už taisyklių nesilaikymą sporto rungtyje net buvo diskvalifikuoti, surinko ir mažiausiai komisijos širdžių, ir sulaukė mažiausiai palaikymo skambučių. Jų pasitraukimas lėmė, kad šį sekmadienį žaidimo superfinale kovos Klaipėda ir Plungė.

 

giedrius savickas_597x1050

Įtempta trijų komandų kova vyko ne tik studijoje, bet ir tiesioginio balsavimo metu – vos per dvi valandas žiūrovai paskambino beveik 209 000 kartų. Daugiausiai žiūrovų palaikymo – beveik 75 000 skambučių – sulaukė Klaipėda, kuri ir iškovojo pirmąją vietą. Plungės gerbėjai paskambino virš 71 000 kartų, ir tai jai lėmė antrąją vietą. Iškritę Telšiai sulaukė kiek virš 63 000 skambučių.

 

Viso sezono kova finišuos jau šį sekmadienį, kai tiesioginėje superfinalo laidoje paaiškės, ar Lietuvos supermiestu tampa Plungė, vadovaujama aktoriaus Manto Stonkaus, ar Klaipėda su aktoriumi Giedriumi Savicku priešakyje. Būtent šioje laidoje abiems komandoms reikės didžiausio jūsų palaikymo – žiūrėkite ir skambinkite jau šį sekmadienį 19.30 val. per LNK!