Seimo narė Dalia Teišerskytė LNK laidoje „KK2 Vasara“ šį sekmadienį žiūrovams atvers savo vasaros sodybos duris.

 

vlcsnap-2015-07-24-12h31m03s200_1600x900

 

Kauno rajone, Braziūkų kaimelyje, šimtamečių ąžuolų apsuptyje, politikė gyvena ne ištaigingoje viloje, bet mokykloje. Buvusią mokslo įstaigą Dalia Teišerskytė nusipirko, suremontavo ir joje apsigyveno!

 

Politikė teigia, kad senos mokyklos pertvarkymas jai kainavo daug laiko ir jėgų.

 

„Čia darbo įdėta, tai, Dieve, šventas. Viską pati dariau – ir brėžinius, ir statybininkams vadovavau, ir tapetus rinkau“, – atviravo žinoma Seimo narė.

 

vlcsnap-2015-07-24-12h33m17s8_1600x900

 

Dalios Teišerskytės valdos įspūdingos: kiemas pusantro hektaro, jame du baseinai, šiltnamis.

 

Politikės valdose yra ir nuosava sporto salė su visa krepšinio aikštele.

 

Ateina čia kaimo jaunimas. Turi raktą nuo lauko durų. Aš jiems sakau, kad kai manęs nėra, gali drąsiai ateiti pažaisti be jokių problemų“, – laidoje „KK2 Vasara“ kalbės Dalia Teišerskytė.

 

Buvusią mokyklą poetė įsigijo prieš 15 metų kartu su vyru, mat sutuoktinis, legendinis žalgirietis Čupkovas, labai norėjo nuosavos krepšinio aikštelės.

 

„Čia mano buvęs vyriškis aptiko šitą stebuklą, ir, matyt, sporto salė papirko žmogų, kadangi buvęs krepšininkas ir jie čia svajojo, kad rinksis savaitgaliais“, – pasakojimą tęsė politikė.

 

Šiuo metu su Čupkovu Seimo narė negyvena, o vyras sodyboje nebesilanko, tačiau pora oficialiai dar nėra išsiskyrusi ir pasidalinusi turtais. Dalia Teišerskytė bijo, kad vyras vieną dieną sugalvos iš jos atimti šį ilgai puoselėtą gamtos kampelį: „Niekas nepadalinta, mes dar nieko nepasidalinę. Gyvenu ir tiek. Atims – bus atimta“.

 

Visą interviu su politike žiūrėkite šį sekmadienį 20.30 val. laidoje „KK2 Vasara“ per LNK.