Viena garsiausių Lietuvos dainininkių Vilija Pilibaitytė – Mia (35 m.) prisipažino, kad ketverius metus kentė vyro Nerijaus Antanavičiaus psichologinį smurtą. Vyras ją ne kartą buvo įkalinęs namuose, atimdavo telefoną, slėpdavo automobilio raktelius ir žemindavo. Garsi dainininkė neapsikentusi sutuoktinio elgesio pagalbos ieškojo teisėsaugos institucijose. Vis dėlto, pasak Mios, policijos pareigūnai jos nesugebėjo apginti.

 

MIA_2 (Small)

 

„Aš ketverius metus jaučiausi tarsi kalėjime. Mane žemino, vertė jaustis menkaverte. Aš esu daug kartų patyrusi psichologinį smurtą. Man labai reikėjo pagalbos, tačiau niekas nepadėjo. Aš kreipiausi į policiją. Tie, kurie turi saugoti, ginti ir padėti, tik juokėsi. Labai gerai atsimenu, kaip vieną kartą nuvažiavusi į policiją prašyti pagalbos grįžau dar labiau sužlugdyta. Grįžti ir nesupranti, kodėl apskritai ten važiavai” – laidoje „Ant bangos” prisipažins oficialių skyrybų su sutuoktiniu siekianti dainininkė.

 

MIA_studija (Small)

 

Išskirtinio balso savininkė interviu atskleidė, kad su vyro pažeminimais taikstėsi tikėdamasi, kad šis pasikeis, o aplinkiniai tik stebėdavosi – iš kur pas moterį tiek kantrybės. Gerokai sulysusi, tačiau pagaliau, kaip pati sako, išėjusi į laisvę atlikėja šiandien siekia palaidoti slogius prisiminimus ir tikisi, kad jos karti patirtis paskatins moteris nekentėti smurto. Dainininkė laidoje „Ant bangos” pripažins, kad jos santuoka su Nerijumi Antanavičiumi buvo didelė klaida: „Niekada nereikia puoselėti tuščių vilčių, kad žmogus pasikeis. Jis gali pasikeisti trumpam, tačiau niekada neišsižadės savęs ir vistiek sugrįš prie savo įpročių elgtis taip, kaip yra įpratęs”.

 

Jautrus ir netikėtas pokalbis su Vilija Pilibaityte – Mia jau šį trečiadienį 21 val. laidoje „Ant bangos” tik per „Lietuvos ryto” televiziją.

   

Ant bangos“ – trečiadienį ir ketvirtadienį, 21.00 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.