Praėjusio šeštadienio BTV „Muzikinė kaukė“ pasiekė neįtikėtinų reitingų aukštumų – buvo  pati žiūrimiausia per penkerius laidos rodymo metus. Laidą žiūrėjo net 646 tūkst. žiūrovų (reitingas 11,4). „Muzikinės kaukės“ sėkmė BTV atnešė populiariausios šeštadienio televizijos titulą.

 

nuotr.aut. Lukas Kodis (1)

 

Šį šeštadienį laida stebins toliau. Donata Gutauskienė-Laisva laidoje „Muzikinė kaukė“ įkūnys britų atlikėją Amy Winehouse ir atliks jos dainą „Valerie“. „Nieko man ji nereiškia, nei čia ji man patinka, nei aš čia dainuoti esu nusiteikusi“, – laidoje juokaus Donata. Paklausta, kas įkūnijant buvo sunkiausia, D. Gutauskienė-Laisva atviravo, kad viskas šiame pasirodyme sunku. „Ji tokia „ufonautė“, šiek tiek kažko parūkiusi. Ir sunku man ją suprasti. Aš tikiuosi, kad komisija manyje atpažins Amy Winehouse.“ Laisvos pasirodymas – jau šį šeštadienį, 19:30 per BTV.

 

nuotr.aut. Lukas Kodis (2)

 

„Muzikinės kaukės“ choreografas Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas Donatai Gutauskienei-Laisvai laidos metu dalins patarimus: „Jos labai sunki istorija, tai yra žmogus, kuris darė daug ką, ko pati nenorėjo daryt. Tai va, pasiskaityk apie Amy Winehouse.“ Garsi moteris choreografui pripažins, kad jau senokai kažką skaitė: „Man teks skaityt? Man, kuri neskaitė nuo aštuntos klasės laikų?“

 

nuotr.aut. Lukas Kodis (3)

 

„Muzikinės kaukės“ komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis dalyvei Laisvai negailės komplimentų. „Žiūrėjau į Laisvą, esu nustebęs. Tas jos išorinis visas vaizdelis, kurį čia ji mums davė buvo atliktas tobulai. Lyg ji būtų ne visiškai tvirta ant kojų, lygiai taip pat kaip Amy Winehouse. Žinai, aš tave labai sveikinu,“ – laidoje sakys V. Pauliukaitis. Tiesa, ne visiems šis pasirodymas sukels tik teigiamas emocijas. „Man yra labai gaila, kad kai žmonės išgirsta vardą Amy Winehouse, tai sako „ai, čia ta narkomanė“. Skaudu, kai žmonės užmiršta kokio lygio ji buvo atlikėja,“ – pasirodymą vertins Mantas Stonkus.

 

nuotr.aut. Lukas Kodis (4)

 

„Muzikinė kaukė“ – kiekvieną šeštadienio vakarą, 19:30 per BTV.