Teismų maratono su buvusiu Alytaus meru Jurgiu Krasnicku iškankinta buvusi Alytaus teatro vadovė Laura Radzevičiūtė patyrė dar vieną smūgį – per rinkimus už bendrapartiečių reklamą mokėjusi moteris dabar negali atgauti pinigų.

KK2

Laura pripažins, kad per rinkimus partijai reikėjo lėšų. „Mes į rinkimus ėjome praktiškai be pinigų, dotacijos nebuvo. Kas kiek turėjo, tas ir metėsi. Aš buvau ką tik gavusi išmokas už neteisėtą atleidimą iš darbo, turėjau laisvų pinigų, tai sumokėjau už jų reklaminę medžiagą“, – pasakos L. Radzevičiūtė.

Laura pasakoja, kad ji davusi pinigų bendrapartiečiams, kad jie apsimokėtų savo skrajutes. Moteris pasakoja, kad skolininkai į partiją atėjo per Ligitą Kernagį: „Į partiją juos atvedė Ligitas Kernagis, kuris ėjo su mumis tame pačiame sąraše. Jis užgarantavo, kad jie labai rimti pareigūnai, kad kovoja su korupcija. Ir aš jais pasitikėjau. Kiek skambinau, kiek rašiau žinučių, net graudinančių prieš Kalėdas, jie nebekelia man ragelio. Man sako: „Pateik sąskaitą“. Kaip aš jiems pateiksiu, jeigu tai yra mano sąskaita? Iš mano rinkiminės sąskaitos ir ėjo tie lankstinukai, teisine prasme aš iš jų negaliu reikalauti. Tai buvo žodinis susitarimas“, – laidoje KK2 šį trečiadienio vakarą 19.30 val. sakys L. Radzevičiūtė.

Ginti Lauros stojo ir Seimo narys Naglis Puteikis. „Jie gauna pensijas. Vienišai mamai tikrai yra sunkiau. Jos pajamos mažesnės nei jų pensijos, jie galėtų tą skolą gražinti. Aš bandžiau jiems rašyti žinutes, kol kas nieko. Klausiau jų, ar jiems ne gėda? Tai matyt, kad jiems ne gėda“, – laidoje kalbės N. Puteikis.

Seime dirbanti moteris pasakos, kad dabar jos finansinė padėtis nėra pati geriausia – į duris jau greitu metu gali pasibelsti ir antstoliai. „Taip, esu skolinga, situacija tokia: banko paskola, šildymas, bauda išlindo, neturiu iš ko mokėti ir esu atiduota antstoliams“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 šį trečiadienio vakarą per LNK skųsis L. Radzevičiūtė.

Visą reportažą apie Lauros Radzevičiūtės bėdas žiūrėkite šį trečiadienio vakarą laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.