Aaroną Perezą Lietuva pažįsta kaip milijonierių iš Amerikos, kuris dievina mūsų šalies grožį, gamtą ir merginas. Vyras ne kartą atvirai reiškė simpatijas lietuvėms, liaupsindamas jų išsilavinimą ir puikias manieras, tačiau beveik niekas nežinojo, kad vieną jų garsusis verslininkas vedė ir išgyveno itin skaudžias skyrybas, apie kurias pirmoji praneš gyvenimo būdo laida „Bus visko“ per LNK jau šį šeštadienį.

 

aaronas1

 

Su būsima žmona Aaronas susipažino pažinčių svetainėje, skirtoje gražuolėms, kurios ieško milijonieriaus. Simpatija užgimė nuo pirmosios žinutės, po kurios jie susirašinėjo ištisas paras.

 

aaronas2

 

„Tris savaites dieną ir naktį bendravome internetu ir priėjus klausimą, ar mes pagaliau susitiksim, vienbalsiai tarėm „Taip“. Pirmiausia aš ją pasikviečiau į Ameriką, nupirkau jai bilietą, gerą vešbutį į kurį iš oro uosto ją atvežė limuzinas”- apie santykių pradžią laidoje „Bus visko“ kalbės garsusis verslininkas.

 

aaronas3

 

Iki pažinties su savo būsima žmona vyras nebuvo net girdėjęs apie Lietuvą, tačiau mergina jį taip pakerėjo, kad jau po kelių mėnesių jis ne tik apsilankė mūsų šalyje, susipažino su merginos artimaisiais, bet ir pasiūlė jai tapti savo žmona.

 

aaronas4

 

„Mūsų santykiai vystėsi puikiai, ji metė savo darbą ir tiek, kiek leidžia Amerikos įstatymai, būdavo su manimi Amerikoje. Deja, kas 90 dienų ji privalėjo išvykti iš Valstijų. Santykių pradžioje laikas atskirai tikrai nėra į naudą, todėl ji pasiūlė vieną iš sprendimo būdų – susituokti, o aš sutikau”, – sako garsusis verslininkas.

 

Nors vyras sako, kad moterį mylėjo, vis tik pripažįsta, kad laikas santuokai nebuvo pats tinkamiausias ir neklydo. Vos susituokus, naujoji ponia Perez tapo visiškai kitu žmogumi. Konfliktai nesiliovė ištisas paras, ypač viešumoje.

 

„Ilgai nesupratau, kam tie dirbtinai kuriami barniai viešose vietose, kurie kildavo dėl menkiausių smulkmenų. Kartą po vieno tokio ji pareikalavo, kad vežčiau į oro uostą, kitą kartą vos neiššoko iš važiuojančio automobilio, tad teko sustot, o ji, išlipusi, pabėgo”, – laidoje „Bus visko“ atviraus milijonierius.

 

Kai Aaronas bandė užglaistyti kilusius nesutarimus surengdamas romantišką išvyką į Palm Springsą, rodėsi, kad santykiai grįžta į senąsias vėžes. Pora vėl apsigyveno kartu, tačiau po savaitės garsusis verslininkas sužinojo, kad jam pateikti kaltinimai dėl seksualinio išprievartavimo ir reikalavimas nesiartinti prie žmonos arčiau kaip kilometro spinduliu. Neadekvatus moters elgesys leido suprasti, kad kažkas ne taip, deja, kas, sužinojo tik prasidėjus skyrybų procesui.

 

Kodėl Aaronas slėpė šią santuoką nuo viešumos, ko siekė lietuvė kaltindama savo vyrą smurtavimu ir kaip baigėsi skandalingos vedybos, žiūrėkite laidoje „Bus visko“ nauju laiku šį šeštadienį 16.45val. per LNK.