Krepšininkų brolių Kšyštofo ir Darjušo Lavrinovičių namai pilni gyvūnų – kačių, roplių ir, žinoma, mylimiausių šuniukų. Keturkojai su broliais visuomet kartu – ir vaikščioja prie ežero, žaidžia krepšinį, ir atostogauja ir… duoda interviu.

 

Laviroviciu_gyvunai1

 

„Kalytę Sofiją turim jau 5 metai. Mes visada gyvūnų turėjome, bet vieni ateina, kiti išeina, kaip būna, žinot. Dabar turim Maltipu, čia maišytas pudelis su Maltos bišonu, čia kažkokia lenkiška veislė“, – pasakoja Kšyštofas.

 

Kšyštofas Lavrinovičius juokauja, kad kalytė Sofija greičiau už brolį Darjušą išmoksta įvairiausių komandų ir be reikalo neloja. Priešingai nei Sofija, Darjušo šuo Timas klauso tik tada, kada pats nori.

 

Lavrinoviciai_gyvunai2

 

„Jis jau rodo savo charakterį. Nedarys to, ką liepsi ar prašysi, o darys taip, kaip nori. Aišku, taip ir sako, kad šunys panašūs į šeimininkus. Protingas Timas, į žmoną panašus“, – aiškina Darjušas.

 

Beje, Darjušas namuose augina ir dvi kates. Viena paimta iš prieglaudos, o kita atkeliavo iš Turkijos gatvių. „Kai žaidžiau dar Turkijoje, radom sužalotą, sulaužyta kojyte, 3 mėnesių katytę. Nuvežiau pas veterinarus, paėmė mėnesiui, išgydė, padarė operaciją“.

 

LNK laidai „Gyvūnų pasaulis“ broliai papasakojo, kad vaikystėje taip pat labai mylėjo gyvūnus. Lavrinovičiai iki šiol negali pamiršti vaikiškos užgaidos turėti vėžliuką. Ne bet kokį, o tą, kuris plaukiotų vonioje ir mėgtų vandenį. Kai Lavrinovičiams buvo po dešimt metų, susitaupė dešimt dolerių ir nuvyko į Gariūnų turgų įsigyti naminio gyvūnėlio.

 

„Grįžę namo, pripilam vonią pilną vandens, dedam ir… gal traukiam, nes kažkas čia ne taip.

Paskui tėvai ateina, sako, tai čia ne vandeninis vėžlys, jis neturi su kuo plaukti, jis sausumos vėžlys.“ Vėžliukas Mikelandželas tą kartą buvo išgelbėtas. Tačiau atėjus žiemai iškilo nauja problema.

 

Juokingas brolių Lavrinovičių gyvūnų istorijas, „KIKA“ ekspertų patarimus, dresūros pradžiamokslį LNK laida „Gyvūnų pasaulis“ rodys jau šį šeštadienį 17.55 val.