„Lietuvos ryto“ televizijos laida „Muzikinės kovos“ turi gerų žinių visiems jos gerbėjams. Nors pirmasis turas beveik baigėsi – paskutinė kova šį penktadienį – ir pusė grupių iškrito, žiūrovai dar galės dvi grupes sugrąžinti balsuodami portale lrytas.lt.

 

bauras

Visą rudenį „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Muzikinės kovos“ tarp garsiausių Lietuvos grupių ir atlikėjų vyko įnirtingos dvikovos. Muzikantų likimą jose lėmė gerbėjai, balsuodami telefonu. Kai kurios dvikovos buvo tokios karštos, kad jų dalyviams lemtingi buvo vos keli žiūrovų skambučiai. Atsižvelgdami į tai, laidos rengėjai suteikia galimybę visiems iškritusių grupių gerbėjams balsuoti internete ir sugrąžinti dvi grupes į „Muzikines kovas“.

 

Grupės ir atlikėjai, kurie iškrito, bet dar gali grįžti, jei žiūrovai už juos aktyviai balsuos:

 

Sasha Song, Donalda, „Vairas“, „Išjunk šviesą“, „Gin Gas“, Ingrida Kazlauskaitė, Justinas Lapatinskas, Mino, „MG International“, „Jonis“, „Kitava“, Deividas Bastys, Remigijus Žiogas, Robertas Kupstas, taip pat Ironvytas arba „Queens of Roses“, kurie rungsis penktadienį – paskutinėje pirmojo turo dvikovoje.

 

Laidos rengėjai kviečia muzikos gerbėjus kuo skubiau ir aktyviau įsitraukti į balsavimą internetu ir susigrąžinti mėgstamiausią grupę ar atlikėją į muzikinio ringo kovotojų gretas.

 

Tomo Bauro nuotr.