Tradiciškai balandžio 1-ąją dieną praūžusi spalvinga ir triukšminga humoro šventė „Auksiniai svogūnai 2016“ nepaliko abejingų. Šiemet apdovanojimų ceremonija prie ekranų pritraukė daugiau nei 800 000 TV3 televizijos žiūrovų.

 

TV3_Auksiniai_svogunai_Vedejai_FOTO_tv3_lt_Ruslano_Kondratjevo

„Auksiniai svogūnai“ – žiūrimiausia ne tik penktadienio, visos savaitės, bet ir šio mėnesio laida. TNS LT žiniasklaidos tyrimų duomenimis, 17-oji humoro šventė pritraukė 29,3 proc. žiūrovų auditorijos, kai artimiausio konkurento tuo metu rodyta programa – vos 20,0 proc.

 

„Labai norisi padėkoti politikams, kurie atėjo ir atlikėjams, kurie kūrė šią šventę. Džiaugiamės, kad spalvingas karnavalas pralinksmino niūroje žiemoje užstrigusią Lietuvą ir net prišaukė vėluojantį pavasarį“, − sakė „Auksinių svogūnų“ sumanytojas ir vedėjas Arūnas Valinskas.

 

Televizijos eteryje „Auksiniai svogūnai“ – jau septyniolika metų ir kaskart sutraukia įspūdingą žiūrovų auditoriją. Paklaustas, koks šios humoro šventės sėkmės receptas, A. Valinskas šypteli: „Galiu pasakyt tik viena – kas linki bloga, prisišneka ant savo galvos. Jau prieš dešimt metų girdėjome kalbų, kad ceremonija prarado žavesį, išsikvėpė. Iš šiemet buvo panašių. Tačiau visas šias kalbas paneigia televizijos žiūrovai. Labiausiai čia tiktų rašytojo Marko Tveno žodžiai: „Gandai apie mano mirtį buvo gerokai perdėti.“

 

„Auksiniai svogūnai 2016“ apdovanojimų laimėtojai:

 

1. „Už viso gyvenimo nuopelnus“: Petras Gražulis.

2. „Linksmiausias metų Seimo pirmininkas“: Arūnas Valinskas

3. „Metų gyvūnas“: Kęstutis Trečiokas

4. „Metų praradimas“: Igoris Molotkovas

5. „Metų pora“: Dalia Teišerskytė ir tamsusis kvapnusis nepažįstamasis

6. „Stebuklingas skystis“: Daiva Gineikaitė ir burnos skalavimo skystis

7. „Metų skyrybos“: Jolanta Blažytė ir Viktoras Uspaskichas

8. „Metų moteris“: Jolanta Leonavičiūtė

9. „Tautos balsas“: Birutė Vėsaitė

10. „Metų prizas“: Saulius Skvernelis