Ketvirtadienio vakarą Vilniuje, klube „Kablys + kultūra“ sparčiai populiarėjantis atlikėjas Rokas Yan surengė pirmą solinį koncertą. Čia atlikėjas ne tik atliko jau hitais spėjusius tapti kūrinius, bet ir naujausią kūrybą, kuri nugulė į praėjusią savaitę išleistą albumą „Iš tų akių“.

 

2022_10_20  Rokas Yan - spaudai_Viktorija Makovskaja-21

Šiek tiek po 20 valandos į sceną kartu su grupe žengęs atlikėjas, panašu, liko nustebintas tokio gausaus kiekio klausytojų, susirinkusių į koncerto. Publika buvo nusiteikusi išties audringai – jau pirmųjų dainų metu kartu su Roku kartojo dainų eilutes bei negailėjo aplodismentų.

 

Atlikėjui prakalbus apie vasarą ir į sceną pakvietus dainininke Ivetą Svilainytę, su kuria talentingas kūrėjas įrašė praėjusios vasaros hitą „Vasaros mažai“ publika tiesiog pašėlo. Audringai atlikus kūrinį iš karto buvo prašoma pakartojimo.

 

Viena jautriausių koncerto akimirkų tapo pasigirdus gerai žinomam kūriniui „Surask mane“, tuomet Rokas užsiminė būtent kam yra skirtas šis kūrinys.

 

„Vieno žmogaus nėra šiandienos koncerte, bet atiduočiau viską, kad būtų. Ir labai mažai kas žino, bet šią dainą parašiau savo močiutei. Močiutė verta aplodismentų“, – publikai pasakojo atlikėjas.

 

Koncerto pabaigoje atlikėjas atliko kūrinį „Vokiečių gatvė“, kuris buvo pristatytas albume praėjusią savaitę, taip pat dar niekur neišleistą kūrinį „Aidai“. Koncerto finalu tapo super hitas, įrašytas kartu su atlikėja Jessica Shy „Stadionai“ bei šiuo metu radijo stočių topų viršūnėse dominuojanti daina „Vakar vakare“.

 

Koncerto nepraleido televizijos laidų vedėja Ugnė Siparė, influencerė Inga Žuolytė, atlikėjos Paula Valentaitė, Senjasa bei daugybė kitų muzikinio pasaulio atstovų.

   

Nuotraukų galerija (aut. Viktorija Makovskaja):