Žinomas atlikėjas, aktorius ir verslininkas Vytautas Medineckas, geriau žinomas kaip Ironvytas, ko gero šiuo metu džiaugiasi savo kaip asmenybės klestėjimu. Rašo kokybišką muziką, įrašinėja klipus, filmuojasi viename populiariausių LNK serialų „Rimti reikalai“ ir sėkmingai vadovauja savo parduotuvei. Ironvytas yra itin aktyvus savo „Instagram“ paskyroje, pasakoja apie savo intensyvias dienas, propaguoja sportą, tačiau labai retai dalinasi savo asmeninio gyvenimo detalėmis.

 

RR_Ironvytas (1)

 

Tikriausiai ne daug kas žino, kad Vytautas yra šeimos žmogus, auginantis dukrelę, o su žmona Eugenija retai pasirodantis viešumoje, jau ilgus metus puoselėja šiltus jausmus vienas kitam. Naujoje projekto „Atsakyk“ laidoje, į akistatą su rausti priverčiančiais klausimais stojęs žymus reperis V. Medineckas – Ironvytas, neslepia, kad „Instagramas“ ir realus gyvenimas – yra du skirtingi dalykai: „Žmona dar kartais yra matoma mano „Instagrame“, o vaiko nerodau visai, čia mano apsisprendimas“.

 

RR_Ironvytas (4)

 

Nors į naujos LNK internetinės laidos „Atsakyk“ laidos filmavimą Ironvytas atėjo nusiteikęs žaismingai, tačiau nuotaika pasikeitė kardinaliai ir tai parodė specialiai laidoje naudojama streso matavimo įranga. Atlikėjas sulaukė klausimų, kurie privertė jį sunerimti.

 

RR_Ironvytas

 

Ironvytas juokdamasis prisipažino, kad mokyklos laikas toli gražu nebuvo nei merginų numylėtinis, nei labai didelis inteligentas, o aplinkiniai tyčiodavosi iš jo. „Sportuoti tikrai pradėjau ne dėl sveikatos, buvau marozas. Ar mušiau silpnesnį už save? Supraskit, jei mušiesi, tai vadinasi jėgos apylygės, jei muša tave, tai silpnesnis tu, jei muši tu – vadinasi, silpnesnį už save. Dabar nesididžiuoju, kad buvau toks ir nepatinka dabar žiūrėti į tokius, koks buvau aš“.

 

Sulaukęs itin atvirų klausimų, reperis nenustygo vietoje ir nuolat nervingai kikeno, tačiau sutriko sulaukęs klausimų apie jo gyvenime buvusias moteris ir prisipažino, kas labiausiai jį siutina. „Tampu agresyvus, smarkiai rėkiu, negaliu pakęsti“ .

 

Kas buvo jo pirmoji moteris gyvenime? Kas siutina žinomą atlikėją ir kodėl Ironvytas nesifotografuoja nuogas? Streso matuoklio neapgaus niekas, o jau žiūrovai spręs, kur yra melas, o kur tiesa.

 

Projekto „Atsakyk“ laidą pamatykite jau dabar https://lnk.lt/video/atsakyk-iron-vytas/78782