„Gal nebedainuokit, nes nusidainuojate abu“, – yra toks vienas mažas kritikas, leidžiantis sau rėžti, ką galvoja tiesiai į akis garsiems dainininkams – Deiviui ir Renatai Norviloms. Ketverių sulaukęs, dainininkų sūnus Emilis automobilyje niūniuoja operų arijas ir žino visas savo tėčio dainas. „Jis tik iš pradžių atrodo nedrąsus, o vėliau tampa generaliniu direktoriumi, viskas turi vykti pagal jo planą“, – prasitarė mama Renata „Lietuvos ryto televizijos laidos „Šeima–jėga“ studijoje.

LR_TV_SJ_Deivio ir Renatos seima

 

Prieš aštuonerius metus susitikę televizijos projekte „Žvaigždžių duetai“, prieš trejus susituokę, Deivis ir Renata atrodo labai laimingi. Dažnai ant scenos drauge matoma pora retai viešumoje pasirodo kartu su savo sūnumi Emiliu. Kur kas smagesnis užsiėmimas, sako Deivis, drauge su sūnumi laiką leisti ne vakarėliuose, o gamtoje. Abu laukia nesulaukia vasaros, kai galės apžiūrinėti žvėrių takus, stebėti, kaip tvenkiniuose plaukioja žuvys. „Būti gamtoje mažam vaikui – labai svarbu“, – sako dainininkas, sūnui mielai rodantis vyriškus darbus – kaip kapoti malkas, kurti ugnį, semti vandenį iš šulinio, pjauti žolę.

 

Kad ir aštuonerius metus kartu, „Šeima–jėga“ filmavime netikėtai išaiškėjo, jog Deivis su Renata ne taip jau gerai pažįsta vienas kitą. „Katastrofa, katastrofa, – emocingai šūkavo Deivis, kai Renata prašaudavo pro šalį, atsakinėdama į klausimus apie jį, – tai dabar visa Lietuva pakraups, pamačiusi, kaip ji nieko apie mane nežino.“

 

Paslaptis dviejų santykiuose visada turi būti. „Kuo mažiau apie ją žinosiu, tuo bus geriau“, – juokavo dainininkas, savo gražuolę žmoną dažnai lepinantis staigmenomis. Tikra staigmena, tik šįkart televizijos žiūrovams, taps trijulės pasirodymas žaidime, – dainininkų pora, o ypač su vaiku, reti televizijos studijų svečiai. Ar žino Renata, kuriuo laiku norėtų gyventi Deivis? Kokios pergalės jis jaučiasi užsitarnavęs? Ir ar karštai jiedu bučiuojasi? Žiūrėkite laidą „Šeima–jėga“ sekmadienį, 17.30 ir viską pamatysite.