Praėjusią savaitę jauna atlikėja Justina Budaitė su trenksmu sugrįžo į muzikos pasaulį: prabilo apie savo karjeros ambicijas ir pristatė naują kūrinį Ten, kur tu, kurį prodiusavo vienas geriausių šalies atlikėjų Donatas Montvydas. Šiandien mergina atskleidžia išskirtinius kadrus iš naujausios fotosesijos.

 

Justina01 (Small)

 

„Naują pradžią norėjosi pažymėti ne tik nauju kūriniu, kuriame, manau, nusispalvinau kitokiomis spalvomis, nei iki šiol žinojo klausytojai, tačiau ir išskirtiniu įvaizdžiu, dėl kurio esu dėkinga dizainerėms. Joms puikiai pavyko atskleisti naują mano pusę“, – džiaugsmo neslepia atlikėja Justina.

 

Justina02 (Small)

 

Prie naujojo merginos įvaizdžio prisidėjo dvi žinomos dizainerės – Olga Filatova-Kontrimienė ir Aina Zinčiukaitė. Į šių dizainerių rankas savo įvaizdžius patiki ne vienas pramogų pasaulio atstovas, kuris siekia atrodyti itin stilingai ir išskirtinai.

 

Justina03 (Small)

 

Atlikėja Justina neslepia susižavėjimo naujuoju savo įvaizdžiu: „Specialiai sukurtas rūbas labai puikiai atspindi asmenybę – žaisminga, bet taip pat ir turinti griežtas formas. Labai šiuo įvaizdžiu džiaugiuosi, manau, kad jį išvysti bus galima ir koncertų metu.“

 

Justina04 (Small)

 

Fotografų komandai fotosesijos metu taip pat kilo išbandymas – įamžinti išskirtinį merginos žvilgsnį ir akis, į kurias daugelis gerbėjų dėmesį atkreipė dar Justinai dalyvaujant viename muzikiniame projekte.

 

Justina05-2 (Small)

 

Įvertinkite naujausią J. Budaitės fotosesiją ir įvaizdį:

 

Justina06 (Small)

 

Fotografai: Fotogenijai