„Pasakysiu atvirai, kad man pačiai sprendimas skirtis nebuvo iš giedro dangaus. Tai kirbėjo ne vienus, ne dvejus ir ne trejus metus. Tačiau mamos mus moko būti nuolankiomis, geromis žmonomis, visų pirma suprasti. Juk išsiskirti labai lengva. Tačiau kai matai, kad tai kenkia visam šeimos klimatui, kad yra barniai, nepagarba vienas kitam, manyčiau, tai blogas pavyzdys.

 

Baukutes pranesimas

 

Vaikams vis dėlto reikia gero tėčio ir mamos pavyzdžio. Todėl ir buvo priimtas toks sprendimas, nors prieš tai buvo daromi tam tikri žingsniai – net į šeimų stovyklas važinėjome dirbti su savimi. Neturiu laiko ištaisyti jo mamos auklėjimo klaidų. Aš negaliu, nes matau, kad niekas nekinta net ir taisant…“, – jau šį pirmadienio vakarą 20.20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ pasakos aktorė, buvusi Seimo narė Asta Baukutė.

 

Baukutes pranesimas

 

Tai pirmas 48-erių Astos Baukutės interviu po skyrybų su verslininku ir buvusiu politiku Kęstučiu Rupulevičiumi. Prieš pusmetį iširo antroji žinomos aktorės santuoka, trukusi 11 metų.

 

Apie savo skyrybų priežastis buvę sutuoktiniai tylėjo ilgai. Pirmasis pratrūko Kęstutis, televizijos laidoje rėžęs, kad Asta pasikeitė patekusi į Seimą, vaikais teko rūpintis jam, o gyventi su dėmesį mėgstančia žvaigžde buvo nelengva. Asta sako, kad dabar jai tenka minti teismo slenksčius. Ji nori priversti buvusį sutuoktinį mokėti jam priteistus alimentus dviem jų vaikams.