Šį penktadienį „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Muzikinės kovos“ vyks neįtikėtina dvikova. Namie balsuojantiems žiūrovams teks pasirinkti, ar jie palaiko tradicinę lietuvišką popmuziką, ar prisideda prie naujų muzikinių vėjų išsiilgusių protesto balsų. Burtai lėmė, kad į kovą dėl populiariausios grupės vardo stos atgimusi populiarioji klasika – Arvydas Vilčinskas ir naujos muzikos srovės – fanko chuliganai „Gin’ Gas“ su originaliuoju Remigijumi Ruokiu.

 

GAS (Small)

 

Dar traukiant burtus paaiškėjo, kad tai bus ypač įtempta kova. Pamatęs, kas bus jo priešininkas „Muzikinėse kovose“, Remigijus Ruokis Arvydui Vilčinskui rimčiausiu veidu pasiūlė santykius pasiaiškinti jei ne scenoje, tai bokso ringe. Laimei, gerą humoro jausmą turintis A. Vilčinskas į tokį muzikinį akibrokštą reagavo ramiai ir net prisipažino, kad jam tokia muzika, kurią groja „Gin’ Gas“,  visai „tinka“.

 

GINGAS (Small)

 

Pagal laidos taisykles, „Muzikinių kovų“ dalyviai gali pasikviesti svečių ir jiems patikėti atlikti savo dainas. Naudodamasis tokia proga, Arvydas Vilčinskas pasikvies sūnų – su juo atliks savo legendinę dainą „Į Lietuvą“. „Gin’ Gas“  svečių nekvies, užtat specialiai laidai pasipuoš naujais scenos kostiumais ir net parodys filmą, kaip jie buvo kuriami.

 

VED (Small)

 

„Muzikinių kovų“ dainos, juokeliai, originalios užduotys ir galimybė balsuoti už patinkančią grupę – jau šį penktadienį 20:30 per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Vilčinskas (Small)

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.