Šiltėjant orams ir laisvėjant karantino ribojimams vėl atsiranda poreikis kažkur nukeliauti, pamatyti ką nors naujo. Nors iš pradžių visiems buvo smagu pasivaikščioti pažintiniais takus, ilgainiui jie tai pabodo, o dabar ir vėl kartu su atbundančia gamta norisi važiuoti, eiti ir pamatyti.

 

DS_1111_800x1200

LNK laidos „Mes pačios“ vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė kviečia žiūroves susidaryti pažintinį maršrutą atsižvelgiant į galiojančius judėjimų apribojimus. Ar žinote, kad saugomų teritorijų darbuotojai yra suskaičiavę, jog nuo bet kurio Lietuvos taško bent 15-20 kilometrų atstumu yra nacionalinis arba regioninis parkas? Todėl tikrai nesunku rasti, ką dar aplankyti, nes kiekviename iš šių parkų rasite tiek gamtos paminklų, tiek kultūrinių paveldo objektų.

 

Anot kalbinto pašnekovo, pradėjęs žydėti pavasaris yra geriausias laikas keliauti, kadangi gamta tuo metu pati gražiausia. Todėl kviečiame nieko nelaukus atlikti namų darbus ir susiplanuoti artimiausią kelionę.

 

Daugiau patarimų, kur važiuoti ir ką aplankyti, išgirsite LNK laidoje „Mes pačios“. Joje taip pat bus kalbinama gydytoja dermatologė apie jauninamąsias lazerio procedūras bei interjero dizainerė, kuri papasakos, kaip susikurti jaukų interjerą išnaudojant įvairius smulkius akcentus.

 

Visa tai – jau šį šeštadienį, 9.30 val., laidoje „Mes pačios” per LNK.