Internete vis dažniau galima rasti kosmetikos naujovių, kurios muša populiarumo rekordus. Viena iš naujausių tendencijų – šaldyto agurko kaip veido masažuoklio naudojimas. Ar tai veikia? Ieškome atsakymų!

 

agurkai

Naujausia „TikTok” tendencija

 

Ar jūsų veidas ištinęs, ar yra maišelių po akimis, o gal oda neelastinga? Tuomet tinkamas metas į savo odos priežiūros rutiną įtraukti kasdienį veido masažą. Galima naudoti volelius arba rožinio kvarco akmens „Gua Sha” veido masažuoklius, kurių galima rasti beveik bet kurioje vaistinėje ar kosmetika prekiaujančioje parduotuvėje. Jei ieškote pigesnio ir natūralesnio sprendimo, galite pasinaudoti naujausia tendencija tiesiai iš populiaraus socialinio tinklo „TikTok” – atlikite veido masažą su šaldytu agurku! Žinoma, čia kyla klausimas, ar toks masažas atneš laukiamų rezultatų. Skaitykite toliau, ar verta veidą masažuoti su šaldyto agurko griežinėkiais!

 

Šaldyto agurko savybės

 

Prieš pereinant prie masažo su agurku, verta prisiminti, kokių naudingų savybių turi ši populiari daržovė, kurią dažniausiai dedame į salotas. Agurkas jau seniai tapo daugelio kosmetikos priemonių ingredientu: visi žinome ir galbūt net naudojame tonikus ir purškiklius su agurkais, kurie pagreitina odos atsinaujinimo procesus. Pasirodo, tokį puikų agurkų poveikį suteikia šiose gaiviose daržovėse esantis kalis, kuris nuostabiai drėkina, ir siera, kuri pasižymi antibakteriniu poveikiu. Agurkuose taip pat yra vertingų vitaminų. Vitaminas C, kovojantis su laisvaisiais radikalais ir dalyvaujantis kolageno gamyboje, bei vitaminas K šviesina odą, padeda kovoti su odos pigmentacija – negražiomis rusvomis dėmėmis ant veido. Dėl turtingos sudėties agurką būtų galima naudoti veido odos masažui.

 

Kaip atlikti masažą su šaldytu agurku?

 

Prieš masažą patartina agurką kelioms valandoms padėti į šaldiklį. Tada perpjauti per pusę ir masažuoti veidą su minkštimo puse panašiai kaip ir tradiciniu voleliu. Kad masažas su daržove būtų tikrai higieniškas, prieš pakartotinai užšaldydami agurką, nupjaukite mažiausiai 1 cm panaudotos daržovės. Įdomu tai, kad tokio masažo metu agurkas veikia dvejopai. Pirma, jis vėsina odą ir pašalina paburkimą, antra, aprūpina odą daugybe vitaminų, kurie turi raminamąjį ir drėkinamąjį poveikį. Toks masažas puikiai paruoš odą tolesniems odos priežiūros etapams.

 

Masažo su šaldytu agurku poveikis

 

Ar tikrai veikia odos masažas su šaldytu agurku, ar tai tik dar viena naujovė, išpopuliarėjusi internete? Visada galite tą patikrinti patys! Internete žmonės kalba, kad svarbu būti sistemingam ir nepasiduoti net tada, kai masažuotis nesinori. Iš pradžių galima pabandyti veidą masažuoti šaldytu agurku po 5 min. kasdien ir taip dvi savaites. Teigiamą poveikį odai greičiausiai pastebėsite jau po savaitės. Oda taps švytinti, skaistesnė ir daug labiau sudrėkinta. Maišeliai po akimis taps akivaizdžiai šviesesni, dings po vasaros ar atostogų šiltuose kraštuose atsiradę odos spalvos netolygumai. Merginos, išbandžiusios šią natūrralią grožio priemonę, sako, kad, pradėjus masažuoti odą su šaldytu agurku, pastebimai sumažėjo spuogų ir odos uždegimų. Tad galbūt tikrai verta šią tedenciją išbandyti ir realiame gyvenime. Kita vertus, nepamirškite, kad oda į natūralius produktus reaguoja nevienodai, todėl kai kuriems žmonėms gali kilti alerginių reakcijų, nors, kalbant apie agurkus, tai nutinka gana retai.