Santykių pradžioje labai lengva suklysti ir pasirinkti ne tą, kuris iš tikrųjų jus myli, o tą, kuriam be sekso daugiau niekas nerūpi. Kad taip nenutiktų, reikėtų atkreipti į įspėjamuosius ženklus.

 

seksas

  • Tai tik seksas: ar jis sako, kad visąlaik nori jūsų ir nuolat siunčia erotinio pobūdžio žinutes? Jis visada nori kuo greičiau ir dažniau su jumis susitikti, bet niekada nieko neplanuoja kitur nei miegamajame, nes jis jus iš tikrųjų ir nori matyti tik nuogą lovoje.
 
  • Tai meilė: jeigu jis kviečia kartu apsilankyti muziejuje, koncerte ar net spontaniškai kartu praleisti savaitgalį, tai rodo didesnį ir gilesnį susidomėjimą. Priešingai nei paskutinės minutės žinutės: „Ateik pas mane pažiūrėti filmo“, viskas, kam reikia daugiau ir ilgesnio planavimo, rodo, kad jūs tapote jam prioritetu.
 
  • Tai tik seksas: jei jis su entuziazmu nori jus pamaloninti oraliniu būdu, bet nesuklyskite – jis tai daro ne iš nesavanaudiškų paskatų! Stipriai sujaudinta moteris daugelį vyrų labai uždega aistra ir nori mylėtis. Kuo ji bus labiau susijaudinusi, tuo seksas bus geresnis! Be to, atsiminkite: jei vyras praleidžia su jumis visą naktį, vadinasi, greičiausiai norės ir rytinio sekso!
 
  • Tai meilė. Neskaičiuokite, kiek kartų jis jus pamalonino burna ir liežuviu, tačiau atkreipkite dėmesį, ar jis labai nori su jumis pagulėti, pasiglamonėti, jaukiai pasišnekučiuoti po sekso. Vyrams taip pat patinka pagulėti susiglaudus, kai partnerei jaučia daugiau negu lytinę aistrą. Jeigu jis jaučiasi patogiai gulėdamas šalia jūsų ir nepuola iš karto rengtis ir skubėti užsiimti kita veikla, tai gali išduoti, kad jis jaučia jums labai šiltus jausmus.
 
  • Tai tik seksas. Jeigu mylintis jis sako tokius komplimentus kaip: „Man patinka tavo kūnas“. „Taip gera būti tavyje“, reikėtų suklusti, nes tokie komplimentai, kurie yra susiję tik su partnerės kūnu, paprastai ir tereiškia, kad vyras tenori fizinės meilės.
 
  • Tai meilė. Geras ženklas, kai vyras sako komplimentus ne tik sekso metu ir ne tik tokius, kurie yra susiję su jūsų kūnu. Jeigu jis pagiria jūsų straipsnį, kurį parašėte, skanią vakarienę, kurią paruošėte, charakterį – tai gali būti, kad jis jus myli.
 
  • Tai tik seksas. Aistringi bučiniai yra puikus dalykas, tačiau, jeigu jūs tik tai ir teveikiate, greičiausiai jis tik to ir tenori.
 
  • Tai meilė. Jis jus bučiuoja, net žinodamas, kad tai nesibaigs lytiniais santykiais. Viešose vietose jis nesidrovi laikyti jus už rankos, pabučiuoti ar apkabinti.
 
  • Tai tik seksas. Tikrai talentingi meilužiai geba savo lytines partneres kiekvieną kartą privesti prie orgazmo, nes puikiai žino, jog tada joms bus sunkiau atsispirti pagundai su jais susitikti dar ir dar kartą.
 
  • Tai meilė. Jo prioritetas yra jus patenkinti ne tik lovoje, bet ir už jos ribų, kitaip tariant visada. Jis bus visada pasiruošęs padaryti mažų, nedidelių ir malonių staigmenų: sudės jūsų drabužius į skalbimo mašiną, padžiaus skalbinius, sutvarkys namus, nupirks mėgstamiausių ledų ir pan.