„Atrodau baisiai“, – prisipažino Markas Andre Canuelis (36 m.), pakviestas dalyvauti „Lietuvos ryto“ televizijos debiutinėje laidoje „Ant bangos“. Kad būtų įtikinamiau, žinomos dainininkėsGintarės Karaliūnaitės (39 m.) vyras nepabijojo pasidalyti nuotrauka, kurioje aiškiai matyti audringos nakties areštinėje pėdsakai.

 

ABDUKCIJA (Small)

 

Vyras neneigė tąnakt taip siautėjęs, kad policijai teko panaudoti specialiąsias priemones. „Jie man melavo ir aš tapau nebevaldomas. Aš daužiau duris ir langus, tad policija rado būdų mane nuraminti. Jie surakino man rankas taip stipriai, kad nejaučiau pirštų net tris dienas. Dvi valandas buvau pakabintas kaip Jėzus“, – pasakojo M. A. Canuelis.

 

ANT_bangos (Small)

 

Reikalų su policija vyras dar nebaigė. Nors ir pripažįsta perlenkęs lazdą, tačiau mano, kad policija, ramindama jį, įgaliojimus taip pat viršijo. Todėl paleistas iš areštinės gavo medikų pažymą dėl sumušimo ir policijos veiksmus ketina skųsti.

 

CANUEL1 (Small)

 

Kaip atrodo sumuštas M. A. Canuelis, matote nuotraukose. Ar jis išdrįs tokį veidą parodyti ir prieš televizijos kameras?

 

Laidoje „Ant bangos“ – karščiausių naujienų dešimtukas. Kartu su laidos vedėjais Kristupu Krivicku ir Natalija Bunke svečiai aptarė klounu virtusio Ramūno Karbauskio istoriją, planus apriboti teritorijas rūkaliams, gatvės praeiviai laidos reporterei Editai Užaitei išsakė savo nuomonę dėl Oksanos Pikul ir Simo Jasaičio konflikto. Laidoje taip pat matysite interviu su geriausiai Dakaro ralyje pasirodžiusiu Antanu Juknevičiumi ir jo gyvenimo drauge Martina Žimkute, kuri, pasirodo, nemažai prisideda prie pergalių.

 

CANUEL2 (Small)

 

Rubrikoje „Krivicko taikiklyje“ susipažinsite su naujuoju Natalijos Bunkės draugu, pamatysite klaikų ligoninių maistą ir sužinosite apie Merūno Vitulskio skrydį tuščiame lėktuve.

 

Laida „Ant bangos“ jau šį trečiadienį 21.30 val. tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Asmeninio archyvo nuotraukos.
Tomo Bauro nuotr. (laidos vedėjų)