Kad ir kaip stengtųsi populiaraus TV3 televizijos projekto „Šok su manimi“ konkurentai ir norėtų nukonkuruoti jo vedėjos, aktorės ir pripažintos gražuolės Jurgitos Jurkutės žavesį ir eleganciją, atrodo, kad tai ir toliau liks tik jiems neįkandamu uždaviniu. Rytoj, šeštadienį, 19.00 val. tiesioginiame „Šok su manimi“ vakare Jurgita Jurkutė žiūrovus sutiks pasipuošusi ne suknele, kaip jau tapo įprasta, tačiau pribloškiančiu švarkelio ir kelnių deriniu.

 

Kaip ir įprasta, kostiumas „Šok su manimi“ vedėjai buvo siuvamas pagal specialų užsakymą. Kostiumėlis – iš naujausios mados namų „Kristi Andress“ 2012/2013 metų žiemos kolekcijos, tačiau specialiai ir išskirtinai adaptuotas televizijos projektui.

 

„Tai vienas įspūdingiausių kolekcijos komplektų. Nors kolekcijoje šis modelis siūlomas iš vilnos, specialiai laidos filmavimui parinkau žaižaruojančio smaragdo spalvos satino kostiumėlį. Švarkelis ir kelnės bus dekoruoti lazerio karpiniais. Neabejoju, kad šis variantas Jurgitai puikiai tiks, ji atrodys fantastiškai“, – kalba dizainerė Kristina Kalinauskaitė, puošianti J. Jurkutę TV3 projektui „Šok su manimi“ išskirtinėmis teisėmis.

 

Kartą dizainerė yra prisipažinusi, kad Jurgitos moteriškumas, elegancija ir rafinuotumas paskatino kurti išskirtinius drabužius moterims.

 

Interneto komentatoriai ir ištikimi „Šok su manimi“ gerbėjai galybėje svetainių internete atiduoda balsus už įvairių televizijos projektų vedėjų apdarus, tačiau Jurgita visuomet išlieka lydere nuo konkurenčių atsiplėšdama tūkstančių balsų persvara.

 

Ir dizainerė, ir pati Jurgita neabejoja, kad švarko ir kelnių derinys ne ką mažiau patiks šokių projekto žiūrovams bei mados žinovams.

 

Tiesa, J. Jurkutės žavesys įkvėpė ir rytojaus transliacijos temą praėjusį šeštadienį jai pademonstravus neatrastus savo muzikinius gebėjimus.

 

„Šok su manimi“ – šeštadieniais 19.00 val. tiesiogiai tik per TV3!