Šeimos ir švenčių televizija TV3 ruošiasi galingam dvidešimtajam gimtadieniui ir jau šį ketvirtadienį, kovo 7-ąją, 20.30 val. pradeda naują laidų ciklą − „Mano TV3. Jau dvidešimt metų!“. Tai pasakojimas apie laidas, per dvidešimt metų tapusias kultinėmis. Kaip prieš du dešimtmečius atrodė ir ką kalbėjo iki šiol populiarūs veidai – Marijus Mikutavičius, Saulius Urbonavičius-Samas ir Martynas Starkus? Ką dabar veikia legendinis profesorius Ričardas Kazlauskas? Projekto vedėjas Mindaugas Rainys žada: „Žiūrovų laukia tikrų tikriausia laiko mašina.“  

 

„Kadangi TV3 televizija švenčia savo dvidešimtmetį, pirmoji laida startuos nuo pačių ištakų. Televizijos žiūrovai galės išvysti kaip televizija atrodė žengdama pirmuosius savo žingsnius, galės prisiminti pirmuosius TV3 Žinių veidus, kurių dauguma buvo be galo mylima žiūrovų. Tai ir Marius Veselis, ir Vilma Čereškienė, ir Aurelija Razmarataitė“, – intriguojančius reportažus žada M. Rainys.

 

Vienas iš pirmųjų TV3 eterio kertinių žmonių profesorius R. Kazlauskas puikiai prisimena darbą televizijoje. Ketvirtadienį 20.30 val. jis dalinsis geromis emocijomis, puikia nuotaika ir prisiminimais apie savo darbo metus TV3 televizijoje. Čia jis sukūrė daugiau nei 400 laidų „Langas į gamtą“.

 

Kita laidos „Mano TV3. Jau dvidešimt metų!“ dalis primins apie pirmuosius eterio chuliganus – laidos „Tangomanija“ vyrus: M. Mikutavičių, M. Starkų ir S. Urbonavičių-Samą. Iki šiol mylimi TV3 laidų vedėjai ketvirtadienį prisipažins – filmuojant „Tangomaniją“ netrūko ne tik juoko, gerų emocijų, bet ir ekstremalių situacijų ir net ašarų.

 

„Aš užaugau su TV3 televizija. Per dvidešimt metų mačiau tikriausiai visus projektus, nes visą gyvenimą buvau priklausomas nuo televizijos. Tas laidas, kurios eteryje buvo prieš du dešimtmečius, dabar pamačiau visai kitomis akimis. Kuriant projektą „Mano TV3. Jau dvidešimt metų!“, ne kartą suvirpėjo širdis žiūrint, pavyzdžiui, „Langą į gamtą“ – kaip paprastai, nuoširdžiai viskas buvo daroma ir koks įspūdingas buvo televizijos startas“, – pasakoja M. Rainys, kviesdamas ketvirtadienį 20.30 val. įsijungti TV3 premjerą.

 

Devynių laidų ciklas – unikali galimybė išvysti televizijos istoriją, prisiminti visas Lietuvos žiūrovų per 20 metų pamėgtas laidas ir projektus, laidų vedėjus ir TV3 eteryje užgimusias žvaigždes, serialus ir TV žaidimus. Kultiniai realybės šou „Akvariumas“, „Holivudas“ ir „Dangus“, maestro Vytauto Kernagio vesti projektai „Džiunglės“ ir „Robinzonai“, Lietuvos televizijų istoriją pakeitęs projektas „TV pagalba“, humoro projektai „Dar pažiūrėsim“, „Policijos akademija“, sesutės Barbaros anglų kalbos pamokos – visus šiuos dalykus ir ne tik TV3 primins savo žiūrovams unikaliais išsaugotais kadrais.

 

Premjera „Mano TV3. Jau 20 metų!“ – jau šį ketvirtadienį, kovo 7-ąją, tik per TV3!