Esate tikras, kad savo paramos neskyrėte jokiai partijai? Pasitikrinkite deklaraciją, nes gali būti, jog jums nežinant ji bus „patobulinta“ ir sužinosite, kad remiate Liberalų sąjūdį. Būtent taip nutiko Meškuičių gimnazijos darbuotojams, kurie tik pasipiktinus moksleivių tėvams sužinojo, kad jų mokesčių deklaracijos buvo suklastotos ir parama keliems metams buvo skirta Liberalų sąjūdžio Šiaulių skyriui. Apie tai – laidoje „Patriotai“ šį vakarą 21.30 val. per „Lietuvos ryto“ TV.

 

LR_TV_P_Algis Maciulis

 

Meškuičių gimnazijos darbuotojų akys krypsta ne į ką kitą, o į Liberalų sąjūdžio narį, dabartinį Šiaulių rajono vicemerą Algį Mačiulį, buvusį minėtos gimnazijos direktorių. Gali būti, kad būtent jis taip uoliai rūpinosi, kad pavaldiniai remtų partiją, net nelegaliais būdais, jog tas rūpestis virto ikiteisminiu tyrimu.

 

LR_TV_P_Algis Maciulis2

 

Žmonės galvojo, kad remia Meškuičių bendruomenę ar gimnaziją, o tik po kelių metų sužinojo, kad drauge paramą skyrė ir Liberalų sąjūdžio Šiaulių skyriui, kuriam tuo metu vadovavo A. Mačiulis.

 

LR_TV_P_Deklaracija

 

Ką apie tokį bendrapartiečio elgesį mano sąjūdžio vadovas Eligijus Masiulis? Gal toks elgesys – norma Liberalų sąjūdyje? Juk kai E.Masiulis buvo susisiekimo ministru, jis pagarsėjo kaip ministras, kurio reguliavimo sferoje buvusios įmonės rekordiškai daug priaukojo Liberalų sąjūdžiui.

 

LR_TV_P_Eligijus masiulis

 

Buvę A. Mačiulio pavaldiniai piktinasi, kad valstybinė gimnazija buvo tapusi privačia Liberalų sąjūdžio veikėjo bendrove, kad buvo dirbama be darbo sutarčių. Tačiau jie pasakoja ir kur kas pikantiškesnes istorijas: kaip A. Mačiulis, gimnazijos direktorius, naktimis mokyklos bendrabutyje svetima pavarde dirbo naktine aukle.

 

LR_TV_P_Meskuiciu gimnazija

 

Kas buvo gimnazijos direktoriaus A. Mačiulio užnugaris? Kodėl tokie painūs Liberalų sąjūdžio finansiniai reikalai? Kodėl europarlamentaras Antanas Guoga turėjo akcijų ofšorinėje kompanijoje? Žiūrėkite šiandien „Patriotus“ – 21.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

 

„Patriotai“ – antradienį, 21.30 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.