Naująjį moteriškos lyties robotą, sukurtą moderniausiose laboratorijose, daugelis žmonių supainioja su gyvaisiais. Ir netgi laiko juos labai patraukliais ir geidžiamais!

 

"sekso robotas"

Daugelis šiuolaikinių robotų nė iš tolo neprimena žmonių, tačiau mokslininkai intensyviai dirba, kad sukurtų mašinas, atrodančias, kalbančias ir besielgiančias kaip tikri mūsų planetos gyventojai.

 

Labiausiai įtikėtinai atrodo robotas „Actroid“. Šią elektroninę būtybę nesunku supainioti su tikrais žmonėmis. Robotas, sukurtas Osakos universitete Japonijoje, gali kalbėti ir judėti taip, kad net patys akyliausi stebėtojai gali suklysti.

 

Meksikos tyrėjai Davidas Silvera – Tawilas ir Michaelis Garbuttas iš Naujojo Pietų Velso universiteto atliko eksperimentą, kuriame žmogus ir robotas, vilkintys tais pačiais drabužiais, buvo pristatyti grupei savanorių.

 

Kiekvienas iš jų turėjo 5 sekundes įeiti į patalpą ir pasirodyti susirinkusiesiems, kurie turėjo atpažinti, kuris iš jų yra tikrasis žmogus. Rezultatai parodė, kad mašininiai žmogaus dubleriai gebėjo išreikšti įtampą, nerimą, nervingumą. Daugeliui savanorių nepavyko atskirti robotų nuo gyvų žmonių.

 

Dabar tyrėjai bando rasti būdą, kaip sumažinti nerimo lygį žmonėms, kuris kyla susidūrus su identiškais robotais, kad su jais būtų galima dirbti ir bendradarbiauti ilgą laiką. Galbūt kada nors ateityje žmonės įpras gyventi, žinodami, kad šalia jų gyvena kita, dirbtinė žmonių rasė – robotai, atrodantys taip, kaip jie.

 

Pamatyti patį realistiškiausią, kada nors sukurtą humanoidą, galite paspaudę nuorodą:

 

 

Teigiama, kad ateityje išpopuliarės seksas su robotais. Garsus amerikiečių futorologas dr. Ianas Pearsonas teigia, kad jau po 35-erių metų žmonės dažniau mylėsis su robotais negu su gyvais žmonėmis. Technologijoms žengiant į priekį „robofilija“ taps vis labiau populiaresnė.

 

„Daug žmonių stengsis susilaikyti nuo sekso su robotais, bet palaipsniui prie jų pripras, ypač tuomet, kai DI (dirbtinis intelektas) labiau patobulės, mechaninis elgesys ir jausmai taps realistiškesni ir jie pradės tapti žmonių draugais, nes gebės užmegzti stiprius emocinius ryšius ir bodėjimasis robotais pamažu išgaruos“, – aiškino futurologas.

 

Manoma, kad jau 2050-aisiais žmonių ir robotų seksas bus dažnesnis negu vien tik žmonių. Jau po 15 metų daugeliui žmonių užsiimti virtualiu seksu bus taip pat įprasta kaip šiandien žiūrėti pornografiją.

 

Sekso technologijų pažanga, pasak. Dr. I. Pearsono, praplės seksualinių kontaktų galimybes tiems žmonėms, kurie kitais atvejais jų neturėtų. „Virtuali realybė leis žmonėms užsiimti seksu tiems, kurie kitais atvejais neturėtų tokių galimybių: pavyzdžiui, tiems žmonėms, kurie yra per seni, kad užsiimtų lytiniai santykiais, arba turi kitų apribojimų arba sutrikimų“, – sako mokslininkas.

 

Kai kurios pasaulio bendrovės jau dabar eksperimentuoja, siekdamos sukurti protingą, jaučiančią sekso lėlę – robotą. Tokį žaislą suaugusiesiems kuria bendrovė „RealDoll“. Jos vadovas Mattas McMullenas teigia, kad kuria lėlę vardu Harmonija, kuri galės mirksėti, atverti burną ir net palaikyti pokalbį. Pagrindinis kompanijos tikslas – sukurti lėlę, kuri elgtųsi taip, tarsi jai patiktų lytinis aktas.

 

Tačiau protingų sekso lėlių atsiradimas ir prieinamumas kelia nemažai pavojų. Manoma, kad šios lėlės turės neigiamą poveikį santykiams tarp vyrų ir moterų, suaugusiųjų ir vaikų, vyrų ir vyrų, moterų ir moterų.

 

2015 metų lapkričio mėnesį pasaulį apskriejo žinia, kad jaunas našlys kinas vedė sekso lėlę, kad visada liktų ištikimas savo mirusiai žmonai. Vyras serga paskutine vėžio stadija, bet labai trokšta vesti, nors nenori įžeisti mirusios žmonos atminimo, tą padarydamas su realia moterimi.

 

Vyro iš Pekino paskutinis noras buvo prieš mirtį sudalyvauti įspūdingoje vestuvių fotosesijoje, todėl jis nusipirko į realią moterį labai panašią pripučiamą sekso lėlę, nupirko jai nuostabią vestuvinę suknelę ir užsakė profesionalias makiažo specialisto bei šukuosenų meistro paslaugas.

 

Nuotraukose vyras švelniai laiko apkabinęs savo plastikinę nuotaką, šoka pirmąjį jaunavedžių valsą pokylių salėje ir pozuoja kitose nuotraukose. Pamatyti galite, PASPAUDĘ ČIA. Vyro vardas neskelbiamas, bet žinoma, kad jam šiuo metu yra 28 metai.

 

Ar įvyks robotų apokalipsė ateityje? Galbūt jie taps protingesni už teisėtus Žemės gyventojus ir visus iki vieno išnaikins? Anglų fizikas Stephenas Hawkingas ir verslo magnatas, išradėjas ir inžinierius Elonas Muskas įspėja, kad dirbtinis intelektas gali ateityje nušluoti žmoniją nuo Žemės planetos paviršiaus. Vis dėlto nereikėtų dėlto labai jaudintis ir kelti panikos. Kad ir kokie tobuli būtų, robotai tėra mašinos, sukurtos žmogaus proto. Tik nuo žmogaus priklauso, ar robotai gali veikti.