Kiekvieną savaitę tūkstančiai žmonių iš viso pasaulio vyksta į nedidelį kaimelį netoli Brazilijos sostinės. Dauguma atvykėlių turi šį tą bendro: fizinę arba psichinę negalią. Tradicinė medicina jiems nepadėjo. O gydytojas, kaip kalbama, turintis antgamtinių gydančių galių, dar teikia vilčių.

 

72-ejų metų brazilas Joao Teixeira de Faria, liaudies pramintas „Dievo Jonu“, nuo šešiolikos pajuto pirmuosius ženklus, kad gali gydyti žmones. Jaunas vaikinas buvo ką tik praradęs darbą, neturėjo nei skatiko ir jautė vis stiprėjantį alkį. Apimtas nevilties nuėjo prie upės ir sėdėjo, žiūrėdamas į tolumas. Netrukus prie jo priėjo labai graži moteris ir liepė jam nueiti į vietinį dvasininkų centrą. Jonas nepažįstamosios paklausė, tačiau atvykęs į centrą iškart neteko sąmonės. Kai atsigavo, darbuotojai papasakojo, kad jis stebuklingu būdu išgydęs daugelį ligonių centre. Kai kuriems iš sergančiųjų net atliko operacijas. Tačiau pabudęs jaunuolis nieko neprisiminė, tik jautė, kaip iš nuovargio ir alkio svaigsta galva. Centre jį sočiai pavalgydino. Po kurio laiko jis vėl neteko sąmonės ir išgydė žmones. Nuo tada ir prasidėjo Jono, kaip antgamtinių galių turinčio gydytojo karjera, trukusi 56 metus.

 

Beveik šešerius metus „Dievo Jonas“ keliavo po plačiąją Braziliją, gydydamas ir konsultuodamas žmones. Medicinos ir religinės įstaigos į vyro veiklą žiūrėjo įtariai, tačiau jis nesustojo, net tada, kai keletą kartų buvo areštuotas už nelegalią veiklą.

 

Prieš maždaug trisdešimt metų Joao gavo žinutę iš aukščiau: laikas nustoti keliauti, metas įkurti pagalbos žmonėms centrą. Jam pavyko gauti valdžios pritarimą ir pastatyti centrą, pavadintą „Šv. Ignacijaus namai“.

 

Gydymo namuose buvo atliekamos įvairių organų operacijos, visiškai neprisiliečiant prie fizinio kūno. Tik labai retais ir sunkiais atvejais naudojamos medicininės žnyplės ar skalpelis, tačiau net tada tik paviršiniam gydymui. Operacijų metu nenaudojami vaistai nuo skausmo, paprastai nekraujuojama iš viso arba labai mažai. Pacientas skausmo nejaučia išvis arba jaučia tik nedidelį diskomfortą.

 

PASPAUDĘ ČIA, pamatysite alternatyvaus gydytojo iš Brazilijos nuotrauką.