LNK laidoje „Yra, kaip yra“ antradienio pavakarę, 17 val., jos dalyviai diskutuos apie grožį ir plastines operacijas. Pasaulyje kiekvienais metais kosmetinių plastinių operacijų skaičius siekia keliasdešimt milijonų. Vien Jungtinėse Amerikos Valstijose tokių operacijų kasmet atliekama daugiau kaip keturi milijonai.

 

 

Gabriella_YKY

 

Anglijoje gyvenanti 26-erių metų Gabriella Melrose laidoje pasakos, kad iš Lietuvos emigravo prieš 6 metus ir jos didžiausia svajonė – būti žinoma aktore ir modeliu. Moteris laidoje sakys, kad jai Lietuva buvo per maža ir čia trūko veiksmo.

 

Gabriella2_YKY

 

Pradžioje mergina dirbo padavėja ir barmene, vėliau dirbo ir sporto klube, bet šiuo metu jos pagrindinė veikla – modelio darbas. Šiuo metu lietuvaitė yra populiari, užsakovai skambina patys ir siūlo pinigus už fotosesijas.

 

Šiuo metu Gabriella per mėnesį uždirba nuo 1 tūkst. iki 8 tūkst. svarų ir prisižiūri gana griežtai – sportuoja 6 kartus per savaitę, keliasi 5 valandą ryto ir medituoja, visuomet skaičiuoja, ką valgo. Mergina neslepia, kad yra pasidariusi plastinių operacijų – pasididinusi krūtinę bei lūpas ir susimažinusi nosies galiuką.

 

grozi-YKY

 

Plastikos chirurgė Karolina Venslauskaitė laidoje sakys, kad viskas turi būti daroma su protu. Gydytoja kalbės, kad būna atvejų, kai moterys pradeda nejausti saiko plastinėms operacijoms – krūtinė būna labai didelė, lūpos be galo didelės. Anot chirurgės, tai yra kraštutinumai.

 

Karolina sakys, kad ne kartą buvo atvejų, kai į kliniką atvyksta smulki mergina ir prašo neproporcingai didelių krūtų. Gydytoja tikina, kad tokiu atveju specialistai atsisako daryti operacijas. Chirurgė atskleis ir vidutines operacijų kainas – krūtų padidinimas kainuoja nuo 3 tūkst. eurų, mažinimo operacija – 2,5 tūkst. eurų.

 

Laidoje dalyvausianti Lidžita sakys, kad yra prieš bet kokias plastines operacijas. Moteris niekada nesilakuoja nagų, ji nė karto nėra dariusi manikiūro ar pedikiūro. Lidžita sakys, kad ji dažosi labai nedaug. Moteris yra prieš tai, kas nėra žmogui natūraliai duota.

 

Lidžita laidoje kalbės, kad tie žmonės, kurie be jokios priežasties darosi plastines operacijas, turi psichologinių problemų. Moteris kalbės, kad „Olialia“ ir kitos „pupytės“ gyvena iš savo grožio, tačiau jai nesuprantama, kodėl šios gražuolės negalvoja apie kitus, kadangi jų sukurtas kultas žmones įtikina, kad grožis šiandieniame pasaulyje yra viskas.

 

Visą laidą „Yra, kaip yra“ su Asta Stašaityte žiūrėkite šią antradienio pavakarę, 17 val., per LNK.