Pirmadienio KK2 laidoje šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., – išskirtinis šiauliečio milijonieriaus Andriaus Šedžiaus interviu. Vyras laidoje sakys, kad žiniasklaidoje skleidžiama žinia, neva jis iš namų išvarė savo žmoną ir atlikėją Moniką, yra neteisinga. Be to, Andrius atskleis, kad prieš savaitę yra gavęs paslaptingą žinutę iš žmonos, kad ši nori grįžti į judviejų namus…

 

Sedzius_KK2

„Aš niekada nenorėjau nei skirtis, nei pykčių. Ji taip sugalvojo ir pasakė, kad nebemyli manęs, kad turi kitą. Susirinko daiktus ir išvažiavo į Vilnių. Tai visi tie komentarai, kad aš ją išmečiau iš namų, yra mažų mažiausiai nesąmonė“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 šį pirmadienio vakarą kalbės A. Šedžius.

 

Andrius laidoje kalbės, kad niekada nebuvo neištikimas Monikai ir dabar leistų savo žmonai sugrįžti.

 

„Jeigu atvirai, ji iki šios turi raktus nuo namų tiek Šiauliuose, tiek Vilniuje. Ji bet kada gali grįžti. Be to, yra žinutė praeitą savaitę, kurioje Monika rašė, kad „jeigu yra kokia nors tavo draugė, tai tegul susirenka daiktus ir čiuožia lauk, nes aš grįžtu namo“, – žmonos žinutę cituos A. Šedžius.

 

Buvęs Seimo narys turi šimtus gerbėjų, bet šiuo metu jis neieško naujos moteris: „Aš neturiu kada joms atrašinėti, gal labai nesupyks. Atmetu pakvietimus draugauti ne šiaip, nes ir taip yra penkios „Facebook“ paskyros po 5000 draugų ir neturiu galimybės daugiau priimti. Neturiu laiko ir nesu aktyvus feisbuke“.

 

Tačiau pikti liežuviai mala, kad Andriaus namuose buvo atsiradusi jauna gražuolė, kuri fotografavosi su Monikos chalatu…

 

„Tikrai nemeluosiu ir nesakysiu, kad gyvenu kaip vienuolis ir nebendrauju su moterimis. Bet savo santykių neparduodu ir viešai nedeklaruoju“, – kalbės A. Šedžius.

 

„Ji yra atlikėja ir jai reikia to žinomumo. Ir žinomumą pasidaryti galima keliais būdais. Vienas iš tų būdų, kai tave aptarinėja viešoje erdvėje. Žmonėms tai labai įdomu ir aš tai matau pagal komentarų skaičių“, – laidoje KK2 sakys A. Šedžius.

 

Visą interviu su garsiuoju milijonieriumi žiūrėkite šį pirmadienio vakarą laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.