Alfa moteris yra aukščiausios klasės. Ji žino, kas yra ir ko nori. Ji slypi kiekvienoje moteryje. Tiesiog reikia leisti jai išsilaisvinti. Alfa moterys turi pačias geriausias savybes būdingas dailiosios lyties atstovėms. Kodėl jos yra tokios žavios ir charizmatiškos, kad joms užtenka vos vieno žvilgsnio, kad gautų tai, ko nori? Kaip apibūdinti tokią moterį ir pačioms tapti tokia?

 

alfa

15 alfa moters savybių:

 

 • Pasitiki savimi. Alfa moteris žino, kas yra ir nebijo būti savimi. Dauguma žmonių turi du veidus: vieną parodome pasauliui, kitą – artimiesiems. Alfa moteris visada išlieka savimi, nesvarbu su kuo bendrautų.

 

 • Priima save tokias, kokios yra. Alfa moteris neatsiprašinėja kitų, kad yra tokia, kokia yra, per gyvenimą eina išdidžiai ir aukštai pakelta galva, didžiuodamasi savo asmenybe ir tuo, ką gali pasiūlyti kitiems žmonėms. Jei pačios nuolat galvosite, kad nesate pakankamai geros, ilgainiui tokią nuomonę apie jus susidarys ir aplinkiniai.

 

 • Žino, ko nori. Alfa moteris negražbyliauja: ji pasako, ko ji nori ir ji nori to, ko sako. Labai mažai žmonių žino, ko nori gyvenime ir kaip to pasiekti. Alfa moteris visada turi planą ir yra pasirengusi jį įvykdyti, ir nenustoja kasdien augti ir tobulėti.

 

 • Nesinervina dėl smulkmenų. Moterys yra įpročių vergės. Jos valandų valandas praleidžia dėl to ir ano nerimaudamos. Alfa moteris pirmenybę teikia tiems dalykams, kurie yra iš tikrųjų svarbūs gyvenime ir supranta, kas nėra taip jau svarbu. Ji nesvarsto, kas būtų, jeigu būtų, bet sukoncentruoja dėmesį į tuos dalykus, kuriuos gali kontroliuoti.

 

 • Yra patrauklios kitiems. Alfa nebūtinai turi būti pati gražiausia. Tačiau jos išvaizda, eisena, laikysena spinduliuoja pasitikėjimą savimi, žavesį ir stiprybę. Ji stipri ne todėl, kad yra raumeninga, bet todėl, kad neleidžia niekam sakyti, ką ji turi daryti, kokia turi būti, galvoti apie save prasčiau negu iš tikrųjų yra.

 

 • Joms nėra ribų. Didžiausia žmonių problema yra ta, kad mes save ribojame. Savęs ribojimas neleidžia siekti svajonių, daryti dalykų, kurie mums patinka, patikėti, kad mes iš tikrųjų viską galime.

 

 • Žino, kaip sužavėti žmones. Tai moteris, kuriai įėjus į patalpą, atsisuka visi vyrai, nors ji nebūtinai ten yra pati gražiausia. Tai moteris, mokanti būti pastebėta. Alfa moteris skleidžia savo kerus tam, kad kiti žmonės atsistotų ir atkreiptų dėmesį į ją. Ji patenkinta savimi, linksma ir mokanti bendrauti.

 

 • Stovi iškėlusios galvas. Alfa moteris niekada nestovės susikūprinusi, sulinkusiais pečiais, nes tai siunčia žinutę, kad ji jaučiasi nesaugiai, yra neprieinama, nemėgstanti bendrauti. Jos nugara bus tiesi, pečiai nuleisti, galva aukštai pakelta.

 

 • Yra seksualios. Tai, kas yra seksualu, priklauso nuo to, kas žiūri, bet tik ne alfa moteriai. Ji ne tik vertina savo kūno linkius, bet ir moka jais pasinaudoti. Neturi stereotipų, nesijaudina dėlto, ką kiti pagalvos, jai smagu, kad vyrai jos nori ir geidžia.

 

 • Sako taip, kaip yra. Alfa moteris nesiruošia sakyti vieno, o galvoti – kito. Be abejo, ji pagalvoja prieš sakydama, kad neįžeistų kitų ar kad jų žodžiai nenuskambėtų per daug kritiškai.

 

 • Turi aukštą empatijos lygį. Kadangi alfa moterys puikiai supranta kitus žmones, jos tampa puikiomis draugėmis ir maloniais pašnekovais. Jų tiesiog neįmanoma nemėgti – tokios mielos yra.

 

 • Yra lojalios. Jeigu pasakysite, ką nors alfa moteriai, tai galite būti ramūs, kad ji niekam neišplepės. Jos nemėgsta apkalbų ir blogai šnekėti apie kitus.

 

 • Yra atkaklios. Alfa moteris niekada nepasiduoda: kai išgirsta: „Ne“, ji pasistengia išsiaiškinti, ką reikia padaryti, kad kitas žmogus pasakytų: „Taip“. Savo tikslo siekia atkakliai, bet sąžiningomis priemonėmis.

 

 • Yra sąžiningos. Nemanipuliuoja žmonėmis, nenaudoja nesąžiningų taktikų, žaidžia atviromis kortomis ir turi savigarbos.

 

 • Visi nori su jomis draugauti. Alfa moteris yra žmogus, kurį visi nori pažinoti. Ji nebūtinai bus populiariausia mergina mokykloje arba vakarėlių karalienė, bet ta, su kuria norisi užmegzti draugystę. Ji visada palaikys, išties pagalbos ranką, bus sąžininga, padės išvaikyti rutiną, įžvelgti šviesiąją situacijos pusę, bus optimistiška ir kitus juo užkrės.