Pirmadienio vakaras – metas, kai populiariausio lietuviško aktualijų serialo herojus Feliksas (akt. Aistis Mickevičius) apkalba svarbiausias politikos, ekonomikos, pramogų pasaulio naujienas. „Apie mus ir Kazlauskus“ žiūrovams belieka juoktis.

 

TV3_Apie_mus_ir_Kazlauskus_Dainius_Kazlauskas

 

Kazlauskų šeimoje kils tikros audros. Šeimos nariai, kuriuose kiekvienas žiūrovas gali atpažinti savo draugą, kaimyną ar giminaitį, papuls į kurioziškas situacijas. O kur dar smagūs, kvatoti priverčiantys dialogai, kuriuos serialo „Apie mus ir Kazlauskus“ žiūrovai aptarinėja antradienio rytais darbe.

 

Naujausioje aktualijų serialo dalyje nusifilmavo vienas garsiausių šių dienų lietuvių aktorių Dainius Kazlauskas. Daugiau kaip 20 personažų teatre sukūręs, užsienio ir Lietuvos filmuose ryškius vaidmenis atlikęs aktorius ir režisierius sutiko pasirodyti TV3 aktualijų seriale.

 

TV3_Apie_mus_ir_Kazlauskus_Dainius_Kazlauskas_2

 

Kad D. Kazlauskas tikras profesionalas, pajautė visa serialo kūrybinė komanda. Epizodas, kuriame pasirodo aktorius, buvo nufilmuotas per rekordiškai trumpą laiką.

 

TV3_Apie_mus_ir_Kazlauskus_Dainius_Kazlauskas_3

 

„Smagu, gera atmosfera, jokios įtampos. Manau, kad puikiai jaučiasi ne tik vienai serijai pakviesti aktoriai, bet ir nuolatiniai“, – nuotaiką filmavimo aikštelėje apibūdino D. Kazlauskas.

 

TV3_Apie_mus_ir_Kazlauskus_Dainius_Kazlauskas_4

 

Aktoriui patiko ir scenarijus, ir jo personažas. „Turėtų būti labai smagi serija“, – šypsojosi Dainius, kurį TV3 žiūrovai pamatys jau šįvakar 20.00 val.

 

Tiesa, D. Kazlauskas – itin retas svečias lietuviškoje televizijoje. Aktoriaus neišvysi nei serialuose, nei laidose. Dėl to žinomas vyras kaltina laiko trūkumą. „Manau, kad vaidmenys lietuviškuose serialuose laukia manęs ateityje. Šie ketveri metai buvo labai intensyvūs, daug dirbau tiek teatre, tiek kine. Pamaniau, kad reikėtų mažiau keliauti, o daugiau pasiilsėti. Tad durys lietuviško kino ir serialų kūrėjams yra tikrai atviros“, – kalbėjo kritikų puikiai vertinamas aktorius.

 

 

„Apie mus ir Kazlauskus“ – pirmadieniais 20.00 val. per TV3!