Jau rytoj, šeštadienį, 9.00 val. TV3 kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“ lankysis netrukus kino ekranus pasieksiančioje lietuviškoje juodojo humoro komedijoje „Gautas iškvietimas 3“ nusifilmavę Timūras Augucevičius ir Gabrielė Malinauskaitė. Vilniaus raitosios policijos žirgyne jie ruoš staigmeną žinomai teatro, kino ir televizijos aktorei, TV3 aktualijų serialo „Apie mus ir Kazlauskus“ žvaigždei Inetai Stasiulytei, filme atliekančiai vieną pagrindinių vaidmenų.

 

TV3_Virtuves_istorijos_Ineta Stasiulyte

 

T. Augucevičius kartu su kolege G. Malinauskaite, padedami profesionalaus šefo Reinaldo Janonio, itin netikėtoje vietoje, žirgyne, ruoš neįprastus pusryčius. Aktoriai gamins „ežiukus“ su kreivabudėmis ir lašiša.

 

Vieta romantiškiems pusryčiams pasirinkta neatsitiktinai – juodojo humoro komedijoje aptariamos kuriozinės situacijos, kurių epicentre atsiduria pareigūnai bei nusikaltėlių kvailumas. Kolegų paruošta staigmena I. Stasiulytę ir nustebins, ir pradžiugins.

 

TV3_Virtuves_istorijos_Ineta Stasiulyte_2

 

Nu, žinok, fantastika, aš esu sužavėta visiškai. Labai netikėtai, nes visiškai kitam buvau nusiteikus. Labai geras jausmas“, – šypsodamasi šeštadienio rytą laidoje džiaugsis I. Stasiulytė.

 

TV3_Virtuves_istorijos_Ineta Stasiulyte_staigmena

 

Nepriekaištingų kūno formų aktorės teigimu, valgydama ji savęs per daug neriboja ir atsižvelgia į organizmo poreikius. „Jeigu aš nenoriu, nevalgau, jei noriu – valgau labai daug“, – laidoje šypsosis I. Stasiulytė.

 

TV3_Virtuves_istorijos_Timuras_Augucevicius

 

Tiesa, aktorė prisipažins, kad jos rankinėje visuomet galima rasti saldumynų: „Saldumynai pas mane tašėje visada yra. Kolegos žino, kad jeigu kažkas nori ko saldaus, tai jau pas Inetą kreiptis.“

 

TV3_Virtuves_istorijos_Timuras_Augucevicius_2

 

Prie aktorės pusryčiauti žirgyne prisijungs ir vienas iš policijos komisarų, su kuriuo I. Stasiulytė nuspręs ir pajuokauti – pasiūlys pagauti ją, kaip nusikaltėlę. „O jeigu aš dabar pradėčiau bėgti, tai jūs mane pagautumėt?“ – laidos filmavime domėjosi aktorė ir netrukus įvykdė sumanymą.

 

Linksmą ir atvirą garsių aktorių interviu, daugybę naudingų maisto gaminimo patarimų TV3 žiūrovai išgirs jau rytoj, šeštadienį, 9.00 val. kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

 

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9.00 val. per TV3!